Wpis z mikrobloga

Dlaczego ludzie w domach nie instalują sobie pisuarów? Jak ktoś się buduje albo robi remont, przecież to jest marginalny koszt, jeden punkt kanalizacyjny i jeden punkt z zimną wodą więcej, gdzieś od wc albo umywalki pociągnąć to wyjdzie z 2 metry rury i jedno kolanko/gwiny, koszty materiałów i robocizny za coś takiego to ze 200zł, plus sam pisuar to ze 300zł.
Za 5 stówek wydane dodatkowo przy remoncie nie musimy już wybierać między szczaniem na siedząco, obszczanym kiblem albo szczaniem do zlewu, tylko elegancko na biegu podchodzimy sobie do pisuaru, fujara z gaci i po sprawie, szybko czysto i higienicznie.

Ja wiem, że są łazienki gdzie ciężko nawet umywalkę wepchać, ale nawet jakby ktoś miał łazienkę 20m2 to po prostu w ogóle się o tym nie myśli, nikt nie montuje pisuarów w domu, bo tak się nie robi, ale właśnie, dlaczego?

Pisuar to najlepsza rzecz na świecie, jeśli kiedyś się dorobię własnego domu i będę robił remont to pierwsze co, to powiem że w łazience ma być pisuar i #!$%@?.
Ktoś musi zrobić pierwszy krok, o bidetach też kiedyś nikt nigdy nie myślał, a powoli staje się to standardem i większość ludzi jak ma w łazience miejsce to się na niego decyduje.

#budownictwo #przemyslenia #przemysleniazdupy #niepopularnaopinia
Pobierz krucjan - Dlaczego ludzie w domach nie instalują sobie pisuarów? Jak ktoś się buduje ...
źródło: comment_1631969253UzxS15EIOzuZyabHWSVdr9.jpg
  • 187
@krucjan: lejąc do pisuaru i tak pryskasz mikrocząstkami szczochow, do tego kolejna porcelana do mycia.

Zamiast jakichś pisuarów, Polacy powinni zastanowić się nad instalowaniem bidetek przy kiblu. Kawałek węża kosztuje z 200 zł, a zyskuje się komfort wiecznie czystej dupy po sraniu, zamiast rozcierać kupę papierem toaletowym. To jest wspaniały patent, nie jakieś pisuary.
@krucjan: U mnie w domu rodzinnym jest pisuar, bo czterech chłopów w domu.
Nie śmierdzi szczochami jak sądzą @jestepianke i @ethics, przecież jest spłuczka i woda wszystko wymywa, regularnie się myje albo można dodatkowo kostkę do kibla na siateczce położyć albo takie przyklejane dyski zapachowe.
Wygodniejsze i szybsze od sedesu na szybkie siku i wody mniej idzie.

Z wad: zajmuje dodatkowe miejsce więc w małej łazience w mieszkaniu raczej średnio.