Wpis z mikrobloga

Wpisałem w yt ,,tinder philippines'' bo się tam wyprowadzam, a kraj słynie z tego, że łatwiej w azji dla białego to już nigdzie indziej się nie da. Wyskoczył mi film coacha podrywu porównujący kraje/miasta najłatwiejsze do zaruchania. Filipinki zajęły w tym eksperymencie drugie miejsce i gość zebrał tam 134 like w 24h. Jaki kraj zajął zaszczytne pierwsze miejsce? OCZYWIŚCIE POLSKA XDDD 152 like w 24h od utworzenia konta i gość mówi na materiale, że mieszkał u nas i że Warszawa to jedno z tych miejsc gdzie codziennie można mieć ons'a nowo poznaną dziewczyną i mówi, że nawet nie trzeba wychodzić z mieszkania tylko sama przyjdzie. XD To jest żart jakiś #!$%@?, że polska to darmowy burdel dla byle kogo kto przypałęta się z zachodu. W tajlandii trzeba za przyjemność zapłacić, na filipinach też jest łatwo, ale dziewczyny szukają związku, próbują łapać cię na ślub i dzieci, a Polska to jedyne miejsce gdzie ruchasz p0lki za darmo i je ghostujesz, a one jeszcze się cieszą bo nienawidzą swojego kraju i myślą, że co z zachodu to lepsze. Żeby nie było ja od 8 lat nie mieszkam w PL i ani razu tu nie byłem i nie zamierzam do tego kraju wracać więc mam #!$%@?, ale jak szukasz info o tym jak łatwo jest ogarnąć laskę z filipin, a konkluzją filmu jest to, że to twoją rodaczkę jest zaruchać najłatwiej na świecie to ręce opadają.

#przegryw #wychodzimyzprzegrywu #blackpill #filipiny #tinder #azjatki #azja #p0lka #polska
c.....w - Wpisałem w yt ,,tinder philippines'' bo się tam wyprowadzam, a kraj słynie ...
  • 84
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@chlopak_z_blokow: Znam 2 Polki pracujące na magazynie w UK, które poszły do łóżka z angielskim team leaderem tylko żeby dostać kontrakt i nie pracować przez agencję. Wiem, bo sam tam pracowałem i takie newsy szybko się roznosiły.
  • Odpowiedz
@grr193 żeby nie było, uwielbiam ten kraj, no ale brak tu trochę takiej normalności.
Zacznę od podstawowej czynności, czyli co mi pozwoliło tutaj zamieszkać: praca.

Pracuje dla filipińskiej firmy i nie ważne jak dobry bym nie był, zero szans na awans. Na dzień dobry i tak moja stawka była znacznie wyższa niż nawet moich przełożonych, przez co mi kilka razy wypominali, odczuwa się w pracy to, że jesteś tym obcym jednak.

Służba
  • Odpowiedz
żeby ten koleś był chociaż przystojny a on wygląda jak 5/10


@JanuszSraczek: chyba se #!$%@? żartujesz, ten chłop to 3,5/10 w porywach do 4/10 maksymalnie xd przecież 5/10 to przeciętny wygląd a ten gość ma mordę na pograniczu bycia menelem dosłownie.
  • Odpowiedz
@chlopak_z_blokow:

Jest to jedna z rzeczy które najbardziej nie rozumiem w tym kraju.
Ok, jeszcze 10 lat temu gdy Polska miała inne doświadczenie z Zachodu i samo postrzeganie ludzi z innych krajów. A teraz? #!$%@? takie rzeczy to naprawdę wstyd i niestety to odbija się na opinii kraju.
Mogę te zjawisko tłumaczyć kompleksami,niskim poczuciem wartości a także jakością polskich mężczyzn którzy niestety są mega frajerami.
Ta sytuacja w mojej ocenie jest
  • Odpowiedz
Wpisałem w yt ,,tinder philippines'' bo się tam wyprowadzam, a kraj słynie z tego, że łatwiej w azji dla białego to już nigdzie indziej się nie da. Wyskoczył mi film coacha podrywu porównujący kraje/miasta najłatwiejsze do zaruchania. Filipinki zajęły w tym eksperymencie drugie miejsce i gość zebrał tam 134 like w 24h. Jaki kraj zajął zaszczytne pierwsze miejsce? OCZYWIŚCIE POLSKA XDDD 152 like w 24h od utworzenia konta i gość mówi na
  • Odpowiedz
@grr193: w Ameryce Południowej biały blondyn z niebieskimi oczami jest bardzo egzotyczny. Do tego ludzie tutaj są niżsi - mając 175cm wzrostu jest się już uważanym za wysokiego.
Sam jako zakolak 6/10 mam tutaj olbrzymie powodzenie
  • Odpowiedz
@grr193: głównie Brazylia, ale ze względu na pracę dużo latałem i poza niektórymi obszarami, gdzie ludność to głównie potomkowie Europejczyków i mało jest Latynosów/Azjatów/murzynów, wszędzie jest dość podobnie

Co do betabankomatu - ludzie często próbują mnie naciągać w sklepach, na przykład wiele knajp ma w angielskich menu dwukrotnie wyższe ceny niż w portugalskich/hiszpańskich. Jeśli chodzi o dziewczyny to jednak tego nie spotkałem, ale większość moich znajomości jest dość płytka. Często dla
  • Odpowiedz
@BukkakeWarrior: spoko - baw sie dobrze - wydaje sie to lepsza alternatywa niz mortgage na 30 lat , 2.2 bombelka i obraczka( ͡° ͜ʖ ͡°)

slyszalem ze Brazylia/ Kolumbia ma najladniejsze dziewczyny na swiecie szczegolnie gdy ktos lubi mixy

Sporo tam jest murzynek z ladnymi wlosami ?

Raczej interracial nie jest tabu bo tam to wszyscy pomieszani co nie?
  • Odpowiedz