Wpis z mikrobloga

Wpisałem w yt ,,tinder philippines'' bo się tam wyprowadzam, a kraj słynie z tego, że łatwiej w azji dla białego to już nigdzie indziej się nie da. Wyskoczył mi film coacha podrywu porównujący kraje/miasta najłatwiejsze do zaruchania. Filipinki zajęły w tym eksperymencie drugie miejsce i gość zebrał tam 134 like w 24h. Jaki kraj zajął zaszczytne pierwsze miejsce? OCZYWIŚCIE POLSKA XDDD 152 like w 24h od utworzenia konta i gość mówi na materiale, że mieszkał u nas i że Warszawa to jedno z tych miejsc gdzie codziennie można mieć ons'a nowo poznaną dziewczyną i mówi, że nawet nie trzeba wychodzić z mieszkania tylko sama przyjdzie. XD To jest żart jakiś #!$%@?, że polska to darmowy burdel dla byle kogo kto przypałęta się z zachodu. W tajlandii trzeba za przyjemność zapłacić, na filipinach też jest łatwo, ale dziewczyny szukają związku, próbują łapać cię na ślub i dzieci, a Polska to jedyne miejsce gdzie ruchasz p0lki za darmo i je ghostujesz, a one jeszcze się cieszą bo nienawidzą swojego kraju i myślą, że co z zachodu to lepsze. Żeby nie było ja od 8 lat nie mieszkam w PL i ani razu tu nie byłem i nie zamierzam do tego kraju wracać więc mam #!$%@?, ale jak szukasz info o tym jak łatwo jest ogarnąć laskę z filipin, a konkluzją filmu jest to, że to twoją rodaczkę jest zaruchać najłatwiej na świecie to ręce opadają.

#przegryw #wychodzimyzprzegrywu #blackpill #filipiny #tinder #azjatki #azja #p0lka #polska
c.....w - Wpisałem w yt ,,tinder philippines'' bo się tam wyprowadzam, a kraj słynie ...
  • 84
@chlopak_z_blokow: W tym zestawieniu ,,5 krajów gdzie najłatwiej zaliczyć" Polska jest jedynym krajem europejskim porównywanym w zestawieniu do Tajlandii, Indonezji, Filipin,Brazyli i Kolumbii ()

Ehh p0lki są jak samonaprowadzający system rakietowy ,,fire and forget" tylko w ich przypadku jest to ,,fuck and forget". Mają wbudowane samonaprowadzanie na zagranicznego dicka. xD
Medel1n - @chlopakz_blokow: W tym zestawieniu ,,5 krajów gdzie najłatwiej zaliczyć" P...
Ehh p0lki są jak samonaprowadzający system rakietowy ,,fire and forget" tylko w ich przypadku jest to ,,fuck and forget". Mają wbudowane samonaprowadzanie na zagranicznego dicka. xD


@Medel1n_: Myślisz, że mógłbym coś w Polsce ugrać na pół-francuza? Mieszkam tu od 15 roku życia, 8 lat i perfekcyjnie znam język, kulturę i mógłbym mówić po polsku z fake francuskim akcentem. Może wizja pojechania ze mną do Francji do moich rodziców, zwiedzenie Paryża itd.
Myślisz, że mógłbym coś w Polsce ugrać na pół-francuza? Mieszkam tu od 15 roku życia, 8 lat i perfekcyjnie znam język, kulturę i mógłbym mówić po polsku z fake francuskim akcentem. Może wizja pojechania ze mną do Francji do moich rodziców, zwiedzenie Paryża itd. rozłoży przeciętnej p0lce nogi. :D


@chlopak_z_blokow: imo lepiej fejkować francuski-angielski akcent. Znajomość Polskiego jest aseksualna dla p0lek.
@chlopak_z_blokow: Największa beka z tego, że Polska to światowy burdel dla całego świata. A na wykopie dalej normiki dają porady przegrywom, żeby pajacowali i walczyli o tzipe xDDDDD

O tą samą zużytą laskę, co zagraniczniak ruchał bez wysiłku, kilku normikow i przegrywów miesiącami starają się, pajacują, stawiają, aby zwróciła na nich uwagę i żeby mogli wejść w związek czy zaruchac.

To są dopiero jaja