Wpis z mikrobloga

@Dzieci_z_Choroszczy: 100% prawda.
Mieszkam niby na Śląsku cieszyńskim, ale od dziecka jak ktoś coś #!$%@?ł, to się właśnie mówiło "bo cię wywiozą do Rybnika".

Aż dziw że mi było jak kiedyś tam trafiłem przypadkiem, do... burgerowni, za pierwszym razem. xD
Potem się przyzwyczaiłem, że to normalne miasteczko i fajny ma nawet rynek, gdzie dużo ludu siedzi latem :)
  • Odpowiedz
@ayyy_lmao: co jest niczym innym jak potoczną nazwa dla Krychnowic. Mowisz Huston myslisz Krychnowice.

@ALLSTALL: wiekszosc z tych tekstow jest zapewne ze starych lat. Zarowno huston jak i krychnowice mowilo sie na te zaklady juz jak miałem z 10-12 lat czyli tak +/- cwierć wieku temu
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@R4vPL: O #!$%@? jaka dobra mapa! Ja to jestem z części "do Bolesławca" moja babcia zawsze była "do kocborowa" i wydawało mi się to dużo zabawniejsze xD
  • Odpowiedz
@R4vPL: Dolnośląskie okolice Bogatyni mówi się (do Sieniawy,Sieniawki). Sieniawa już czeka. Psychiatryk znajduje się w starych poniemieckich budynkach gdzie w trakcie 2 wojny światowej również znajdował się szpital psychiatryczny ,a zakład był filią obozu Konzentrationslager Groß-Rosen. Polecam obejrzeć sobie więcej zdjęć jak to wygląda. Robi klimat z krwi i kości.
powiewolnosci - @R4vPL: Dolnośląskie okolice Bogatyni mówi się (do Sieniawy,Sieniawki...

źródło: comment_1631940776cuhaRphHZCC1Hq12XT5sew.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz