Wpis z mikrobloga

Wczoraj byłem na imprezie. No może nie imprezie - posiadówka na 14 osób. Domówka, jakieś chiperki, sałatki, piwo, wódka. Lubię takie spotkania, nie mają w sobie nic z tego spięcia z klubów czy innych spędów, ale do rzeczy:

Na imprezie zauważyłem, że jedna moja kumpela ma ewidentny problem ze swoim facetem z którym przyszła. W sensie on był dla niej miły, nadskakiwał jej, ogólnie beciak/10 w swej roli. Ona za to była dla niego opryskliwa, niemiła p0lkowata. Pomyślałem więc sobie, że gość ewidentnie coś #!$%@?ł, ale nie na tyle, żeby zerwali no ale teraz musi ponosić konsekwencje jej wkuru...

... Jak bardzo się myliłem to ja nawet nie. Poszedłem zapalić na balkon, akurat ona też wyszła i zagaduję do niej jak się bawi itp. Ona, że spoko, że fajnie i pyta mnie o jakieś pierdoły rozmowa się klei, więc myślę zapytam o tego biednego Mirka, bo prawie żal mi się zrobiło beciaka. Ona na to, że hehe mi to może powiedzieć. Opowieść w skrócie:

No więc nasza księżniczka 2 tygodnie temu była na innej imprezie i tam poznała chada Klaudiusza [imię zmienione]. No i super się z nim bawiła i jakoś tak wyszło, że się przylizali i było gorąco i w sumie tyle bo chyba się nie ruchali. Tak czy inaczej dziewczę spotkało się ze swoim chłopakiem [ten beciak Mirek] następnego dnia i powiedziało, że jest jej bardzo przykro, że nie mogą być razem, dlatego, że ona go wczoraj zdradziła no i, że przeprasza no i narka.

I wiecie co się stało? Ten beciak padł przed nią na kolana i zaczął ją prosić, żeby nie odchodziła, że on ją kocha i, że się między nimi ułoży. Słuchałem tego ze zgrozą na tym balkonie, zimny pot zalał mi plecy. W końcu zapytałem - no ale... jak to się ma do twojego zachowania? Dlaczego jesteś na niego taka #!$%@??

A ona na to:

Bo od tamtego dnia, kiedy mi wybaczył...
... STRACIŁAM DO NIEGO JAKIKOLWIEK SZACUNEK

Wnioski wyciągnijcie sami ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#blackpill #logikarozowychpaskow #p0lka
  • 63
@Uriel12: Czy mnie to dziwi? Nie. Laska ma dużo wyższe SMV niż on. Mogłaby go zdradzać a on by jej wybaczał bo nie znalazłby lepszej/innej.

Czytałem kiedyś biografię typka (uwielbiam biografie) i opisał ciekawy związek w którym atrakcyjna kobieta była z nieatrakcyjnym facetem. Oni swingowali, a raczej ona go zdradzała i to czasami na jego oczach. Wszyscy tym gościem gardzi, łącznie z jego dziewczyną. W skrajnych przypadkach tego typu rzeczy kończą
#!$%@?ę zawsze powinno się traktować jak #!$%@?ę, a nie jak dame.


@Polnischefuhrer: Powiedziałbym tak, w tych niemoralnych, popieprzonych czasach to że ona mu o wszystkim powiedziała + chciała z nim zerwać uznałbym za oznakę dość dużej przyzwoitości xD Inna sprawa, że dała się przekonać co jest pierwszym krokiem do relacji typu kobieta wali się z chadami na boku a facet to akceptuje. Tu jednak wina jest bardziej po stronie faceta za
@Uriel12: Sytuacja u mnie w pracy. Jedna z lasek na kasie ma od niedawna faceta moooocno spoza swojej ligi. Typ jest naprawdę przystojny i w stylu badboya (cały w dziarach, sygnety, kolorowa soczewka w jednym oku, prawie 2m, kolczyki wszędzie, wiecie to co lubią gówniary). No, a ona, max 3/10, starsza od niego ale laska charakter ma tak zajebisty, że codziennie gadamy. No i co tam u jej nowego fagasa? #!$%@?ą
@ChadMessiah: Polacy, nawet polskie oskarki i chady zwłaszcza z starszych pokoleń bywają mocnymi cuckami. Ale to kwestia tego że żyjemy w matriarchacie. Nawet moja mama mi gada coś w stylu jak poznasz dziewczynę to się odwrócisz od rodziny xD Dlaczego tak gada? Bo moi wujkowie i generalnie faceci mocno ulegają wpływom kobiet w relacji i jak kobieta nie polubi teściowej to często cucki się odwracają od własnej rodziny. To jest przykre
@Uriel12: No dobrze, ale jak kobiety w Polsce mają w ogóle szanować facetów skoro zawsze mogą wymienić faceta na innego, absolutnie nie muszą trzymać się jakichkolwiek standardów nawet będąc po ślubie, a ich odejście nawet od męża z dziećmi jest wręcz systemowo wynagradzane plus mają gigantyczne wsparcie mediów, wychowania i ogólnej kultury? Jeśli ktoś ma miliony na koncie i dużą władzę to jak będzie traktował ludzi biednych, kilka kast niżej? Nawet
@EastWestEast: Niestety jest tak jak piszesz b0lska systemowo wspiera kobiety i mężczyźni są po prostu niżej w hierarchii. Na poziomie jednostki już to jak żyjemy w jakimś zakresie zależy od nas.

Piętnowanie beciaków i simpów, nie pomaganie p0lkom w hehe "męskich zajęciach" [typu wymień mi oponę/kran proszę], słowem nonkonformizm względem tzipy czyni częściowo wolnym od tego wszystkiego. Rzecz jasna oburzona p0lka nie da Ci tzipy, ale tbw. Chociaż co paradoksalnie to
@Uriel12: @EastWestEast: Kiedyś miałem taką sytuację, że polka gadała jaka to jest dyskryminacja bo na studiach ktoś jej powiedział, że czegoś nie rozumie bo jest kobietą. Była taka oburzona. Gdzie mnie w szkole bili i wyzywali od gejów, a na jednych studiach się ze mnie śmieli, że jestem głupi (mam dysleksje i #!$%@? się wysławiam). Ciśnienie mi tak podskoczyło, że wybuchłem i zacząłem ją #!$%@?ć xD

Taka jest właśnie u