Wpis z mikrobloga

##!$%@? #rozowepaski

Wsiadam do autobusu i widzę młodą, niebrzydką dziewuchę. Conversy, iPhony itp. Pół łydki odsłonięte a tam włosów więcej niż na moich nogach - aż brało na cofkę :/ Coraz częściej spotykam takie yeti wśród młodych - to już babcie są bardziej zadbane! Co to kurła się dzieje?! Co to za moda?! Jak przyrost naturalny ma wzrosnąć kiedy latają takie małpy?! Ogarnięcie sie na litość boską...
stanley___ - ##!$%@? #rozowepaski

Wsiadam do autobusu i widzę młodą, niebrzydką dzie...

źródło: comment_1631780192uJG8AJtbJF7ghNN1VcsePP.jpg

Pobierz
  • 343
  • Odpowiedz
@EgzeQTroll:

niezły copeing. Moja mama jak miała 40 lat i przez tydzień nie goliła nóg to wciąż miała meszek i nawet się nie zanosiło, żeby miała takie włosy na nogach jak dziewczyna ze zdjęcia OPa


A mój dziadek nie ma włosów na nogach, więc jak Ty masz, to znaczy, że coś z Tobą nie tak.

Człowieku - jeden jest rudy, drugi jest blondynem. Stopień owłosienia na nogach jest różny, jednak zapewniam
  • Odpowiedz
@NonOmnisMoriar: codzienne mycie glowy nie ma zadnego pozytywnego wplywu na zdrowie, wiec argument o nauce jest totalnie bzdurny. To tak jakbym ja anologicznie uzyl argumentu o goleniu podpierajac sie tym, ze nauka poszla do przodu i wiemy wiecej o higienie wlosow na nogach i ich usuwaniu
  • Odpowiedz
@stanley___: a co by to zmienilo w przyroscie naturalnym? Przeciez i tak by was nie chciala przegrywy xD My tez nie chcemy na was patrzec, ale jakos nie musimy zalic sie na wykopie "uuu dzis widzialam przegrywa jak on moze sie pokazywac publicznie nie odpowiadajac moim standardom"
  • Odpowiedz
Przyrost naturalny nie ma rosnąć, a na pewno nie w Polsce. Po to promocja homoseksualizmu, namawianie młodzieży do mieszanek z kolorowymi, wmawianie tolerancji itp itd.


@Bagiezta88: No, to są rzeczy, które zmniejszą przyrost naturalny - obecność homoseksualizmu i akceptowanie go, czy związki z ludzmi innego koloru skóry. Geniusz xDDDDD
  • Odpowiedz