Wpis z mikrobloga

##!$%@? #rozowepaski

Wsiadam do autobusu i widzę młodą, niebrzydką dziewuchę. Conversy, iPhony itp. Pół łydki odsłonięte a tam włosów więcej niż na moich nogach - aż brało na cofkę :/ Coraz częściej spotykam takie yeti wśród młodych - to już babcie są bardziej zadbane! Co to kurła się dzieje?! Co to za moda?! Jak przyrost naturalny ma wzrosnąć kiedy latają takie małpy?! Ogarnięcie sie na litość boską...
stanley___ - ##!$%@? #rozowepaski

Wsiadam do autobusu i widzę młodą, niebrzydką dzie...

źródło: comment_1631780192uJG8AJtbJF7ghNN1VcsePP.jpg

Pobierz
  • 343
  • Odpowiedz
Mi nie przeszkadza w niczym. Sprawa osobista.Ja lubie na gladko, mowie o moich nogach. Owszem, przyjelo sie, ze gladko.
Pffff... przyjelo sie rowniez, ze trzeba dbac o zeby. Zeby MUSZA byc zdrowe. Nie chodzi tylko o wyglad- ale o zdrowie.
Czesc wykopkow:
Mirki skad wezme ten mocny ketonal bez recepty, bo zab boli. Na NFZ nie zrobie, a prywatnie wola lekarz 3 stowy ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@EgzeQTroll: ja w ogóle nie golę nóg bo nie mam po co, poza tym zawsze chodzę w spodniach i rosną mi takie same włosy, jak u dziewczyny na zdjęciu. jedna z moich sióstr ma rzadsze włosy, a druga ma podobne do mojego. moja matka z kolei w ogóle nie miała owłosienia na nogach, nie wiem czemu. widocznie nie u każdej kobiety jest tak samo, zapewne kwestia hormonów czy czegoś
  • Odpowiedz
@EgzeQTroll: i czy to świadczy o czymkolwiek? Każdy człowiek jest inny, @Klozapina i wiele innych kobiet mają normalne włosy na nogach. A sporo innych jak Twoja mama ma tylko meszek. Wszystko zależy od genów, hormonów i wielu innych czynników.
  • Odpowiedz
@rybsonk tyłka ja mam 21 lat i gdybym w tym wieku faktycznie miał gęstsze włosy na klacie niż na głowie to nie byłoby to normalne. Nie wiem ile ma twój ojciec, ale pewnie mógłby być i moim ojcem, więc w takim wieku nie jest to nic co mogłoby wskazywać na problemy hormonalne.
  • Odpowiedz
@EgzeQTroll: a ja proponuję Tobie się przejść do ginekokoga/endokrynologa czy do kosmetyczki i tam Ci wytłumaczą, że bardzo dużo kobiet ma ciemne i mocne owłosienie.

Oczywiście dużo ma delikatne, ake wszystko to kwestia organizmu.
Są blondynki, które włosów na rękach w zasadzie nie mają, a są brunetki, ktire mają wlosy grube i ciemne. Nie tylko na nogach. I wszystkie mieszczą się w normach hormonalnych.
Przy czym te drugie przy obecnych kanonach piękna mają #!$%@?, bo takie owłosienie jest trudne do regularnego usuwania, często też szybko odrasta, a czesta depilacja może podrażniać skore.
Z kolei laser się nie opłaca jezeki kobieta planuje ciąże, bo jest ogromne prawdopodobieństwo, że wlosy po
  • Odpowiedz
  • 2
Nasrac do paczkomatu tez nie zakazuja, a po prostu nie wypada. Jak bedziemy bezkrytycznie akceptowac wszystkie odchylki to wkoncu znajdziemy sie w takim burdelu, ze nie bedzie juz powrotu.
  • Odpowiedz
@EgzeQTroll: hahaha bawi mnie trochę twoja wypowiedź. Laska jest orientalnej urody więc na 90% to naturalne i zdrowe owłosienie, a nie skutek choroby. Ja wiem, że dla faceta to szokujące bo tego się nie pokazuje, ale sporo lasek tak normalnie wygląda. I oczywiście znam mężczyzn, którzy mają naturalnie mniej włosów - ale to kwestie genetyczne. Np. murzyni zazwyczaj mają mniej. Z takich słynnych przykładów to Kim Kardashian sobie depiluje laserowo
  • Odpowiedz
xDDDD niezły copeing. Moja mama jak miała 40 lat i przez tydzień nie goliła nóg to wciąż miała meszek i nawet się nie zanosiło, żeby miała takie włosy na nogach jak dziewczyna ze zdjęcia OPa


@EgzeQTroll: Bo starym ludziom nie rosną włosy :) tzn. zaczynają rosnąć mniej. Możliwe, że twoja mama po prostu z natury ma słabe owłosienie i ty też. Dlatego myslisz, że każdy tak wygląda. ;)
  • Odpowiedz