Wpis z mikrobloga

Witamy wszystkich wykopowiczów!

Mamy mega #okazje dla młodych fanów sportów motocyklowych i wszystkich cierpiących na brak adrenaliny. Tylko do końca września (i ani jeden dzień dłużej) obowiązywać będzie #promocja na wybrane crossy elektryczne Surron Light Bee S idealne dla dzieci i młodzieży. Jak dużo zaoszczędzicie? Oj niemało bo cena spadła o ponad 4400 zł!

Tylko teraz w cenie 9 990 zł kupicie u nas motocykl elektryczny, generujący aż 240 Nm momentu obrotowego (już od samego dołu) i oferujący zasięg ok. 100 km na pełnym naładowaniu akumulatora!

Promocją objęty jest:

Czarny Cross Surron Light Bee S
Niebieski Cross Surron Light Bee S
Czerwony Cross Surron Light Bee S

Oczywiście osoby zainteresowane tym sprzętem mogą umówić się z nami na bezpłatną jazdę próbną (warunek: podjechanie do naszej siedziby na terenie #bochnia).

Czym m.in. wyróżnia się Cross Elektryczny Surron Light Bee S?

- minimalny prześwit: 220 mm
- maksymalna prędkość: 50 km/h
- opony: 70 / 100 – 17″
- ciężar własny: 48 kg
- obciążenie max: 65 kg

Macie pytania? Piszcie w komentarzach! W ofercie mamy również inne elektryczne crossy Surron dla jeszcze bardziej wymagających!!
---
Tagi:
#motocykle #motoryzacja #technologia #rozrywka #sklep #sklepyinternetowe #promocje #motocykleboners #motomirko #cebula #cebuladeals #adrenalina #sport #wyprzedaz
  • 10
@iSPRZET: kurdę, nie wiedziałem że niedaleko Krk mam takich fajnych ziomeczków ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jakie są ograniczenia jazdy testowej? Nie ukrywam, bardzo ciekawi mnie ten temat, pewnie nie teraz a za rok-dwa, ale korci mnie, żeby sobie takiego elektryka na "krzoki" kupić :D
@noriad: Jeżeli byłbyś zainteresowany, to mamy również opcję wynajmu motocykli, więc możesz przetestować wszystkie możliwości. W ofercie są również modele z homologacją motorowerową, którymi możesz na legalu poruszać się po drogach publicznych. W razie czego zapraszamy do kontaktu ( ͡° ͜ʖ ͡°)