Wpis z mikrobloga

#kryptowaluty
#bitcoin #gielda #finanse
no i ch...j bombki strzelił #binance od 19 wrzesnia bedzie wymagało KYC dla kazdego, nawet dla ludzi handlujących krypto-krypto i wyplacających krypto. Koniec w miarę anonimowego handlu krypto. skonczy sie day trading szitami dla ludzi jak ja. teraz co najwyzej bedziemy mogli trzymac btc lub powazniejsze szity i sprzedawac je jak cinkciaze w szitomatach czy wprost na ulicy, gieldy potulnie uginaja sie pod wskazaniami rządow zeby niukt se kierwa nie pohandlowal na gieldzie nie placac haraczu lokalnemu bantustanowi... :((((
  • 40
@najmniej4znaki: nie nie ma. zadnej nie znam chocby w polowie wielkiej jak binance ktora nie posiada kyc aml i inne wymyslone procedury. Wskaz mi taka gdzie wystaczy e-mail i mozna handlowac i wyplacac krypto bez weryfikacji!
@arsen-zujew: @kooliber: @Marek1991: @najmniej4znaki: zarejestrowalem sie ale panowie zawsze jest jakich yebany haczyk i chyba tutaj bez weryfikacji sie da ale tylko tradowac do 1400usd, chyba ze ja cos zle rozumiem, mozliwe ze bez weryfikacji mozna wplacac z konta tylko te 1400usd dziennie czy to dotyczy calej puli juz zgromadzonej? bo jesli wplace np 300 ltc to wielokrotnie przekrocze te kwote. nie moge sie doszukac gdzie pisza ze
tomjar - @arsen-zujew: @kooliber: @Marek1991: @najmniej4znaki: zarejestrowalem sie al...

źródło: comment_16317007637h5DN0T1FAvSvQgXOtOu1B.jpg

Pobierz
@tomjar: nie ma co się dziwić. Binance to największa giełda kryptowalut na świecie obracająca grubo ponad 50% całego market capu. Musiało to nastąpić. Chcesz giełdy bez KYC? Jest ich pełno, np pancakeswap.
Jeśli adopcja kryptwalut ma postępować takie kroki są niezbędne. Spróbuj kupić akcje bez KYC