Wpis z mikrobloga

chciałem zadzwonić do kuzynki żeby złożyć jej spóźnione życzenia na urodziny oraz zaproponować jej żeby wpadła na buszka kiedy będzie w mieście. nie odebrała i nawet nie odzwoniła. to już któryś raz kiedy mnie zlała ciepłym moczem. nawet własna kuzynka się mnie brzydzi i nie chce mieć ze mną nic wspólnego. niby jak się już spotkamy na jakichś rodzinnych spotkaniach itp. to ona udaje, ze jest wszystko w porządku, jest miła, zagaduje mnie, opowiada o swoim życiu, ale tak poza tym nie ma z jej strony żadnej inwencji żeby mieć kontakt ze mną poza tymi spotkaniami. to był ostatni przejaw inicjatywy z mojej strony w kierunku podtrzymania kontaktu między nami. szkoda, bo znaliśmy się od dziecka, ale widzę, że tylko ja się staram i przy okazji obdzieram się z godności i czuję się jak natręt. nie to nie, już ma ze mną święty spokój ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#przegryw #zalesie
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@mefistosos: no twierdzi, że jest introwertykiem i że jest aspołeczna, ale co z tego, że ona tak p------i? pomimo, tego, że twierdzi, że jest aspołeczna, to nie widać tego po niej kompletnie. chodzi na imprezy, ma chłopaka i znajomych itp. poza tym ja jestem jej kuzynem którego zna od urodzenia i z którym dzieciństwo spędziła wspólnie w piaskownicy, chodziła do mnie na nocowania jak byliśmy dziećmi, a nawet nastolatkami i
Mystoo - @mefistosos: no twierdzi, że jest introwertykiem i że jest aspołeczna, ale c...
  • Odpowiedz
@Mystoo: nie wiem, wiesz. Ja się zaliczam do tych, jak mówisz, pseudointrowertkow. mam normalne życie, chodziłam na imprezy, prace mam taką, że zarządzam ludźmi i spotykam ich codziennie w większej ilości, wykonuje po 40 telefonów dziennie, poznaje bardzo dużo nowych osób w pracy i z pozoru jestem towarzyska.prawda jest taka, że po tych spotkaniach jestem tak wyssana z energii, że czuję się jak na kacu i nie mam ochoty się
  • Odpowiedz
@mefistosos: no ale odebrać telefon chociaż by mogła, chciałem jej tylko życzenia złożyć. jak nie chce mieć ze mną kontaktu to niech powie mi to prosto w twarz. nie jestem natarczywy. odzywam się do niej raz na kilka miesięcy.
z tego co piszesz to nie jesteś introwertykiem tylko po prostu jesteś aspołeczna albo z jakiegoś jeszcze innego powodu nie chcesz spotykać się z innymi(zbyt dużo stresu albo/oraz zmęczenia?). być może
  • Odpowiedz
@Mystoo: No pudło. nie jestem taka jak napisałeś i nie czuje się tak jak napisałeś, ale też chyba nie o mnie tu chodzi. a kuzynka niech żyje własnym życiem. nie do się jednak ocenić tej sytuacji bez poznania jej perspektywy.
Nie rozumiem dlaczego tu na wykopie, ludzie tak lubią oznaczać siebie jako #przegryw
jakby to było jedyne usprawiedliwienie na każdy problem życiowy
  • Odpowiedz