Wpis z mikrobloga

Mirki mam problem, przyleciałem na wakacje do Hiszpanii z biura podróży Exim Tours, gdzie miałem wykupioną cała wycieczkę z przelotem, transferem, hotelem, po wylądowaniu nie czekał na mnie żaden rezydent, po dzwonieniu na telefon alarmowy biura podróży zostałem pokierowany do stoiska gdzie powinien czekać kierowca, po pół godzinie i kilku ponownych telefonach dostałem deklaracje, ze gdy weźmiemy taksówkę i paragon to firma transportowa, która miała nas przetransferować zwróci nam za taksówkę, jednak taksówkarze pronoponowali nam przejazd za 200€, których fizycznie nie mieliśmy.
Nowopoznana koleżanka z samolotu zaaprobowała nam tranposrt wzamian za koszty podróży. Chłopak z emergency number powiedział, ze powinni nam zwrócić za to, po tym telefonie przestał odbierać i wyłączył telefon.
I teraz o 1.13 stojąc w obcym kraju w Barcelonie nie wiem co robić.
Poradzicie coś? #podroze #podrozujzwykopem #wakacje #wakacje.pl #hiszpania
  • 66
@Canibal111: bierz jakiegoś ubera/freenow, ewentualnie popytaj ludzi czy mozesz zabrać się w kierunku miasta czy tam miejsca gdzie będziesz urlopować.
Jeśli miałbyś jakieś problemy z dogadaniem się po hiszpańsku to się odezwij. Akurat siedzę na nocnym dyżurze, to mogę wspomóc.