Wpis z mikrobloga

Mirki mam problem, przyleciałem na wakacje do Hiszpanii z biura podróży Exim Tours, gdzie miałem wykupioną cała wycieczkę z przelotem, transferem, hotelem, po wylądowaniu nie czekał na mnie żaden rezydent, po dzwonieniu na telefon alarmowy biura podróży zostałem pokierowany do stoiska gdzie powinien czekać kierowca, po pół godzinie i kilku ponownych telefonach dostałem deklaracje, ze gdy weźmiemy taksówkę i paragon to firma transportowa, która miała nas przetransferować zwróci nam za taksówkę, jednak taksówkarze pronoponowali nam przejazd za 200€, których fizycznie nie mieliśmy.
Nowopoznana koleżanka z samolotu zaaprobowała nam tranposrt wzamian za koszty podróży. Chłopak z emergency number powiedział, ze powinni nam zwrócić za to, po tym telefonie przestał odbierać i wyłączył telefon.
I teraz o 1.13 stojąc w obcym kraju w Barcelonie nie wiem co robić.
Poradzicie coś? #podroze #podrozujzwykopem #wakacje #wakacje.pl #hiszpania
  • 66
  • Odpowiedz
@Canibal111: Tydzień temu wróciłem z Barcelony i też byłem z Eximem. Trochę się naszukaliśmy transferu z lotniska ale był. Koło checkinów 90-100 jest stanowisko firmy MTS, które obsługuje transfery dla Eximu. Było to napisane w dokumentach podróży, które dostajesz na maila przed wylotem (razem z biletem lotniczym). Poza nami praktycznie nikt nie przeczytał tej ulotki i ludzie już zaczynali panikować, że nie ma transferu. także zanim zrobisz awanturę sprawdź dokumenty.
xsdf - @Canibal111: Tydzień temu wróciłem z Barcelony i też byłem z Eximem. Trochę si...

źródło: comment_16316960974x01la6dCs4tHuokK9mgcs.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@Canibal111: Ty chłopie nic nie tłumacz i na nic nie czekaj tylko zbieraj dowody i składaj reklamacje o zwrot siana i rzadka natychmiastowego powrotu do Polski bo wakacje Tobie popsuli.
  • Odpowiedz
@Canibal111 jeszcze na fb jakaś babka się skarżyła że biuro jej odpisało dopiero jak złożyła skargę do Polskiej Izby Turystyki. Wcześniej mnie wołałeś do komentarza ale usunięty i nie wiem co tam było, ale mam nadzieję że sytuacja jest jakoś opanowana.
  • Odpowiedz
@Rocky_Zuma_Skye: Tak, zrozumiałem. Znajdź mi np. Cypr z 4 posiłkami dziennie za 1500zł na 7 nocy w lutym ( ͡° ͜ʖ ͡°). Albo 2 tygodnie na Krecie bez jedzenia za 1800 z noclegiem z basenem w sierpniu ( ͡° ͜ʖ ͡°) Wszystko z transportem

To są właśnie koszty, jakie poniosłem rezerwując z wyprzedzeniem, a nie czekając jak robak na lasta do brudnego hotelu
  • Odpowiedz
@Rocky_Zuma_Skye: fajnie. Ja też mam dziewczynę.

Kolegę już wyjaśniłem. Super tania oferta 1200zł w brudnym hotelu bez papieru toaletowego z zepsutym jedzeniem i dodatkowym testem pcr za 500zł xD
  • Odpowiedz
Pewnie mocno budzetowo poleciales. Biuro wie, ze nie bedziesz mial siana na prawnika a sprawa sie zakonczy na wyrazach oburzenia ¯_(ツ)_/¯ nie zebym to pochwalal ale do covid pracowalem w turystyce i mowie jak jest.
  • Odpowiedz
@Rocky_Zuma_Skye: morderczko i jak tam? Znalazłeś już te super lasty w cenie niższej, niż 400zł za tydzień? Coś zamilkłeś ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ja mogę ci taką wycieczkę złożyć w 30 minut samodzielnie w razie czego, ale kolejne 400 to będzie prowizja dla mnie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz