Wpis z mikrobloga

Mirki mam problem, przyleciałem na wakacje do Hiszpanii z biura podróży Exim Tours, gdzie miałem wykupioną cała wycieczkę z przelotem, transferem, hotelem, po wylądowaniu nie czekał na mnie żaden rezydent, po dzwonieniu na telefon alarmowy biura podróży zostałem pokierowany do stoiska gdzie powinien czekać kierowca, po pół godzinie i kilku ponownych telefonach dostałem deklaracje, ze gdy weźmiemy taksówkę i paragon to firma transportowa, która miała nas przetransferować zwróci nam za taksówkę, jednak taksówkarze pronoponowali nam przejazd za 200€, których fizycznie nie mieliśmy.
Nowopoznana koleżanka z samolotu zaaprobowała nam tranposrt wzamian za koszty podróży. Chłopak z emergency number powiedział, ze powinni nam zwrócić za to, po tym telefonie przestał odbierać i wyłączył telefon.
I teraz o 1.13 stojąc w obcym kraju w Barcelonie nie wiem co robić.
Poradzicie coś? #podroze #podrozujzwykopem #wakacje #wakacje.pl #hiszpania
  • 66
  • Odpowiedz
@antylopka: Chyba ze ładowali w Barcelonie… Gierona, która jest 80 km dalej. To częste w przypadku takich wycieczek. Jeśli jednak lądowanie było w El Prat to obok terminala jest kolejka/metro, linia L9S za kilka euro wiezie do centrum.
  • Odpowiedz
I dlatego nigdy nie jedzie się z biurem podróży. Poświęcając max 30 minut można mieć to samo taniej i pewniej ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Rocky_Zuma_Skye: no jak jesteś wsteczny i sprawdzenie lotów w interesujące miejsce i wyszukanie noclegu na bookingu i airbnb zajmuje ci dłużej to przykro mi ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@nalej_mi_zupy: Oczywiście, że czasami wszystko może wyjść taniej. Tylko zawsze ci, co piszą o tym, że mieli taniej nigdy nie podadzą ceny ( ͡° ͜ʖ ͡°)

No i dla mnie all inclusive to żadna zaleta. Wolę mniej zapłacić za hotel, a jeść w restauracjach na mieście. Alkoholu na wakacjach i tak nie piję więcej, niż 2 piwa dziennie, więc to też żadna korzyść dla mnie ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@Ogau: No proszę cię - lasty prawie zawsze wychodzą taniej ze wzglęgu na to, że ceny całych wczasów tanieją wraz ze zbliżającą się datą wylotów a ceny biletów lotniczych wprost odwrotnie (tzn. zdarza się, że są jakieś turbo oferty same day, ale rzadko).

Ja dwa razy w życiu leciałem na wycieczkę All Inn i zawsze to były wyspy. Z tego powodu, że na wyspie nie masz aż takiej spiny, żeby poruszać
  • Odpowiedz
@nalej_mi_zupy: teraz pokaż lasta bez wymaganego testu PCR, bo dlatego są takie tanie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Najtańsza na itace jest Turcja ze szczepieniem za 1500 na 7 dni, ale hotel w google ma 3,4/5. W tak #!$%@? jeszcze nie spałem
  • Odpowiedz