Wpis z mikrobloga

Wczoraj leciało w Uwadze jak Polki są oszukiwane na kilkadziesiąt tysięcy przez oszustów metodą na "amerykańskich żołnierzy" XD I przypomniała mi się pewna sytuacja

Kiedyś pracowałem w największym pośredniku wycieczek, moja pierwsza praca jeszcze w trakcie studiów i babeczka chciała zarezerwować wycieczkę, ale lot z Polski tylko i wyłącznie dla jednej osoby, natomiast powrót już dla dwóch osób. Dokąd? Do Tunezji. Zrobiłem rezerwację. Myślicie, że w ten sposób oszukiwane są tylko jakieś 40-50 letnie Grażyny? Otóż nie. Laska miała 30 lat i rezerwowała pokój dla siebie i dla jej niespełna 19 letniego przyjaciela Ahmeda, który miał wrócić z nią do Polski XDDDDD Z tego co mi mówiła "On jest stamtąd, miejscowy i wraca ze mną". Zapewne za całość miała płacić ona, z tego co wywnioskowałem.

Jaki był finał tej historii nie mam pojęcia, bo organizator nie wyraził zgody na zdjęcie biletu lotniczego do Tunezji, więc babka nie kupiła tej wycieczki (loty są generalnie drogie, sam koszt wynajmu pokoju to jeszcze nic).

Także jak myślicie, że tylko jakieś nieobyte z Internetem Grażyny dają się oszukać na pieniądze, to jesteście w błędzie xD

#heheszki #p0lka #bekazpodludzi #imigranci #pracbaza #takbylo #turystyka #logikaroozwychpaskow #niebieskiepaski
  • 22
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach