Wpis z mikrobloga

Wczoraj leciało w Uwadze jak Polki są oszukiwane na kilkadziesiąt tysięcy przez oszustów metodą na "amerykańskich żołnierzy" XD I przypomniała mi się pewna sytuacja

Kiedyś pracowałem w największym pośredniku wycieczek, moja pierwsza praca jeszcze w trakcie studiów i babeczka chciała zarezerwować wycieczkę, ale lot z Polski tylko i wyłącznie dla jednej osoby, natomiast powrót już dla dwóch osób. Dokąd? Do Tunezji. Zrobiłem rezerwację. Myślicie, że w ten sposób oszukiwane są tylko jakieś 40-50 letnie Grażyny? Otóż nie. Laska miała 30 lat i rezerwowała pokój dla siebie i dla jej niespełna 19 letniego przyjaciela Ahmeda, który miał wrócić z nią do Polski XDDDDD Z tego co mi mówiła "On jest stamtąd, miejscowy i wraca ze mną". Zapewne za całość miała płacić ona, z tego co wywnioskowałem.

Jaki był finał tej historii nie mam pojęcia, bo organizator nie wyraził zgody na zdjęcie biletu lotniczego do Tunezji, więc babka nie kupiła tej wycieczki (loty są generalnie drogie, sam koszt wynajmu pokoju to jeszcze nic).

Także jak myślicie, że tylko jakieś nieobyte z Internetem Grażyny dają się oszukać na pieniądze, to jesteście w błędzie xD

#heheszki #p0lka #bekazpodludzi #imigranci #pracbaza #takbylo #turystyka #logikaroozwychpaskow #niebieskiepaski
  • 22
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Sok_Mandarynkowy Najlepszy dowód że witaminki nasze skarbki mają 0 iq
Jako nieliczne na tej planiecie uwielbiają byle jakiego niepiśmiennego małpoluda byleby był brązowy XD A dla Polaka 1000 wymagań
  • Odpowiedz
@Sok_Mandarynkowy: wszystko dobrze ale mojego kumpla mama, lvl około 50 ale jeszcze przed, pojechała na wakacje i wróciła z kolegą kolorowym. Są teraz małżeństwem, żyją razem. Kolega praktycznie w wieku jej syna. Ona wykształcenie wyższe, nauczycielka...
  • Odpowiedz
  • 14
@Sok_Mandarynkowy Znam chłopa, który chciał sobie dziewczynę z Laosu sprowadzić, wysyłał jej regularnie kasę, "pomagał jej rodzinie", nic mu nie dało się przetłumaczyć i to nie jakiś upośledzony umysłowo ()

Skończyło się na koszcie jakieś 100 tysięcy a przynajmniej tylko do tylu się przyznał
  • Odpowiedz
@Awokador jest już tylu Arabów w Polsce - utrzymujących się samodzielnie i mających karty stałego pobytu, że naprawdę nie ma potrzeby latać za kolejnymi na inny kontynent, ich sponsorować i wywracać dla nich swoje życie do góry nogami.
  • Odpowiedz
@Awokador Oj tam przeżywasz. Utyskujesz nad wyborami ludzi, którzy i tak nie są w kręgu twojego zainteresowania. Szkoda życia na takie przeżycia (chociaz szanuję twój wybór)
  • Odpowiedz
@Awokador dwieście razy ci tłumaczyłam, że u mnie to była zupełnie inna historia. Ja zacząłem się uczyć arabskiego i generalnie interesować ichniejszą kulturą, co oni szybko wyczaili na fb w związku z moją aktywnością na takich a nie innych fanpejdżach i grupach i zaczęli pisać. A ja zauważyłam, że to są zwykli, fajni faceci, z którymi można normalnie pogadać i pośmiać się.
  • Odpowiedz
@Awokador ci, którzy żyją na emigracji piją a-----l, w Polsce też znam takich. Ale jednak wciąż są w mniejszości. Aczkolwiek picie alkoholu z mojej perspektywy nie jest zbrodnią ¯_(ツ)_/¯ a bić może zarówno Arab, jak i Polak, jak i Eskimos. To kwestia charakteru, nie pochodzenia.
  • Odpowiedz