Wpis z mikrobloga

#bieganie #saucony #altra #newbalance

Potrzebuje kupić Saucony Peregrine 10 w rozmiarze 46,5

Ma ktoś dostęp do butów albo może kupił na Zalando i jednak mu nie leżą?
Nie mogę nigdzie ich znaleźć - a tylko one mi leżą. Altry za drogie bo 700zl, a Hierro V6 też nigdzie nie mogę dostać.
  • 13
@Sl_w_k_1 potrzebuje Peregrine, biegam tylko po górach. Na Asfalt mam Revenge Boosty 2, wysłużone ale jeszcze dają radę na krótkie treningi w mieście.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@gawix: Xodusy polecam, mocne 9/10, są jak Peregrine tylko wydają się szersze w palcach, trochę bardziej sprężyste/amortyzowane - znacznie przyjemniejsze na asfaltowych/szutrowych kawałkach, jedyna wada to fakt, że są przez to troszkę cięższe.

Butów do biegania na ZL poza takimi podpisanymi że chodzi o buty do biegania trzeba szukać nawet w ofertach z kolarstwa, są na pewno w outdoorze, czasem bywają w jakichś innych cudacznych kampaniach (jedne buty kupiłam w "sporty
@mozgogrdyczka: na pepperze jakies promo jest ale nie pamietam ile % znizki.
Wiem ze drogo, op pytal o sauconiaki trailowe, to tylko takie trafilem.
Algoryt ZL ustalajacy ceny nie przestaje mnie zadziwiac. Dzisiaj buty za 200pln, za 3 dni w inaczej nazwanej kampanii za 400 ¯\_(ツ)_/¯
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@gawix: jakbyś tak czasem znalazł te peregriny ciekawej cenie to daj proszę znać. Jak wczoraj myłem swoje to stwierdziłem, że lubię te buty i można by kupić jedną parę na zapas

@mozgogrdyczka: faktycznie taka różnica w amortyzacji? Powiedziałbym, że cholewka bardzo podobna
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@nohtyp_: jest naprawdę spora różnica na asfalcie - jak chcesz to zrobię ci jutro zdjęcie obu koło siebie jak wrócę do domu. Są bardzo podobne ale kurde, różnią się, zdecydowanie :D