Wpis z mikrobloga

@kamilek98PL: normalnie jedz węgle, bo się jak gówno będziesz czuć. Zrzucić musisz samą wodę i ewentualnie nadmiar treści jelitowej, więc pakowanie błonnika może przynieść efekt odwrotny od zamierzonego.
Na 4-5 dni przed wagą dopijaj 5 litrów wody. A przez ostatnie 24 godziny nie pijesz wody i kalorii jesz na utrzymanie.
@kamilek98PL: Mi doradzili abym dzień przez ważeniem nie jadł zupełnie soli. Byłem dodatkowo na diecie bez węgli i udało się na koniec sporo zrzucić. Zrobiłem wagę, ale na zawodach byłem dużo słabszy niż normalnie
@kamilek98PL do jakiej wagi chcesz zejść? Trochę inaczej to będzie wyglądać do 98 a inaczej 76. U mnie (kat. 94) 2kg to prawie nic. Wejdzie stresować kupa + 20 minut ciepłej kąpieli i zrobione ( ͡° ͜ʖ ͡°)-

Głodzenie się to głupota, zwłaszcza przy tak niewielkiej ilości do zrzucenia.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@LeonAmator: @krypec: sorki, z 80.5-81.5 do 79.5 muszę zejść. Taki plan właśnie że dużo wody a w dzień przed praktycznie nic, i mało jedzenia. Sauny nie mam ale słyszałem że właśnie gorąca kompiel z solą dobrze działa. Teraz właśnie sprawdziłem i zwykły szybki lekki prysznic i 0.5 kg w 10 minut spadło xD
@kamilek98PL: taka różnica w wadze to porządna kupa z rana. Jak gorąca kąpiel w wannie z solą to w czasie kąpieli wsadź do ust kawałek cytryny. Brzmi głupio, ale zabija pragnienie
Pytanie podstawowe: jaki jest odstęp czasu pomiędzy ważeniem, a walką.
Jeśli mniej niż godzinę to nie zrzucaj nic z wody - godzina to za mało na dobre nawodnienie, proponuje stanąć na wagę bez śniadania i zjeść do czasu walki.
Jeśli 3-5 h - to wtedy możesz lekko zrobić saunę + unikać węgli i soli przez kilka dni.

Tutaj krótki wpis jak zbijać wagę błonnikiem, sam próbowałem ale nie wyszło -> https://www.instagram.com/p/CPaNh82swu3/?utm_source=ig_web_copy_link

Wklejam