Wpis z mikrobloga

@Kiedys_Mialem_Fejm: Gracze to są największe płatki śniegu w internecie. Przypominam, że trzecioplanowa postać transseksualna w dodatku do Baldur's Gate'a która mówiła o tym w JEDNYM ZDANIU kiedy się z nią co nieco pogadało wystarczyło, by co niektórzy próbowali bojkotować grę xD
  • Odpowiedz
Oczywiście jest też ból d--y o to, że olbrzymka jest czarna bo przecież GoW to wierna adaptacja nordyckiej mitologii która też jest przecież literaturą faktu


@Kiedys_Mialem_Fejm: A nie no, jak jest wymyślone to ok, już się nie mogę doczekać aż kratos będzie wywijał mieczami świetlnymi, w końcu to nie jest literatura faktu, a immersja nie istnieje
  • Odpowiedz
@Kiedys_Mialem_Fejm: gracze są najgorszą grupą społeczną na świecie. Nic im k---a nie pasuje, spermią do wszystkiego, marudzą a i tak zapłacą za każde g---o, a jak deweloper napluje im do mordy to powiedzą, że mmm darmowa ślinka, mniam mniam. Sam uwielbiam grać w gry, gdy wychodzą perełki, ale jak ktoś nazywa mnie graczem to mam ochotę mu wypłacić lampę na jape, bo to tak jakby nazwał mnie frajerem.
  • Odpowiedz
Ta afera o Thora idealnie pokazuje jak z------m środowiskiem są gracze


@Kiedys_Mialem_Fejm: ale jaka k---a afera xD? Urojona przez środowiska, która wręcz OCZEKUJĄ, że ktoś (w praktyce: jakieś bardziej lub mniej anonimowe konta komentujące sobie na YT/Twitterze etc., czasem czysto humorystycznie lub prowokacyjnie) zareaguje oburzeniem na grubasa?
  • Odpowiedz
@kaczek93: to bardzo ciekawe co piszesz ale wyniki finansowe przeczą temu a większość komentarzy graczy na które natrafiłem raczej to g---o chwaliła i niespecjalnie przejmowała się modelami. No chyba, że szambo wybiło na Twitterze, tam zawsze i o wszystko wybija.
  • Odpowiedz