Wpis z mikrobloga

Robił ktoś ostatnio prawko A na #motocykle ? Robię od 0 i gość w szkole jazdy mówi, że z 20 godzin tylko 4 będziemy robić na drodze bo coś ustawowo tak jest. W #!$%@? leci czy tak jest? Ile godzin robiliście na drodze?
#prawojazdy
  • 12
  • Odpowiedz
@jannekk: Plac do porzygu, hamowanie, slalomy, ósemki to na tym Cię udupią, dlatego tak się to wałkuje. Na miasto wyjedziesz, trzymasz się prawej chyba że skręcasz w lewo i tyle, ewentualnie zjebka jak zgubisz egzaminatora ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@jannekk: Jak już panujesz nad motocyklem na tyle, żeby komfortowo zdać plac, to na mieście po prostu jeździsz. Z mojej grupy to z 85% uwaliło wolny slalom.
  • Odpowiedz
orzygu, hamowanie, slalomy, ósemki to na tym Cię ud


@jannekk: jw, nic nie lecą w #!$%@?. 20h to jest śmiech na sali i jak 4h będzie dla cb za mało na mieście, to prawie na pewno pozostałe 16 h będzie daleko nie wystarczające na plac. Ludzie uwalają na placu, bo tam są po prostu trudne zadania, nie to co na kat B, że uwala ten, kto siedzi pierwszy raz w samochodzie
  • Odpowiedz
@jannekk u mnie miały być 4h na mieście a w rzeczywistości wyszło niecałe 3h. Na egzaminie plac zdałem śpiewająco a prawie mnie #!$%@?ł na mieście, to nic że miałem 12 lat prawko na samochód, wystarczyło raz zapomnieć wyłączyć kierunkowskazu i już się na mnie #!$%@?ł i mnie męczył xd jeśli nigdy nie jeździłeś Moto wcześniej to może być mało, no i też zależy w jakim mieście zdajesz, czy będziesz miał egzamin w
  • Odpowiedz
@jannekk: wszystko zależy jak dobrze się czujesz na moto, ale ja też powiem że plac jest gorszy.
Zdałem za drugim razem, za pierwszym uwaliłem na placu i zawszę będę zdania że jak bym z tego placu wyjechał to miasto bym ogarnął.
  • Odpowiedz
  • 0
@jannekk Ja miałem bodajże 4 godziny na drodze. Ale dla mnie to bez znaczenia bo od wielu lat mam prawko na. B. Największy nacisk jest na plac bo jest najcięższy. Mówią, że jak wyjdziesz z placu to już zdałeś.
  • Odpowiedz
Robię od 0 i gość w szkole jazdy mówi, że z 20 godzin tylko 4 będziemy robić na drodze bo coś ustawowo tak jest. W #!$%@? leci czy tak jest? Ile godzin robiliście na drodze?


@jannekk: też tak miałem, ale dobrych parę lat temu.
  • Odpowiedz