Wpis z mikrobloga

@szunis słabo bo nie muszę tego wiedzieć. U Ciebie może być słabo z elektroniką albo paleontologia o to żadna ujma. Jednak skoro miasto jest na prawach powiatu to kto wydaje ostateczną decyzję jeśli nie prezydent? Wojewoda? Marszałek województwa?
@szunis: To jest niedopuszczalne, w liceum do którego uczęszczałem był remont łazienek i najładniej oczywiście miały łazienki nauczycieli i to jeszcze na klucz zrobili xD Ale dobra niech będzie, za to łazienki męskie i damskie były wykonane tak samo, tylko że damskie nie miały pisuarów a poza tym wyglądały ładnie i estetycznie choć były dość małe. Jednak najgorzej było z z pewnym upokorzeniem bo dyżurujące nauczycielki nachalnie wchodziły do męskich toalet
@Sleepwalker Masz rację, ale zabrałeś głos mocno i myślałem, że masz jakieś pojęcie. Ja osobiście nie mam nic wspólnego z samorządem, ot ogólna wiedza.

W skrócie. W powiecie jest komisja edukacji, jest też Wydziału Edukacji i Kultury. Są prowadzone pracę w komisji i gotowe projekty idą pod głosowanie rady powiatu i to rada powiatu zatwierdza poprzez głosowanie.

Marszałek województwa to całkiem inny organizm, jak nazwa mówi wojewódzki.

Masz w kolejności takie szczeble
@szunis poczytałem trochę i okazuje się, że dobrze wskazałem organ odpowiedzialny. Pani prezydent.

"Miasto na prawach powiatu (zwane też powiatem grodzkim) to gmina miejska, która ma kompetencje gminy i powiatu. Jednostka ta nie ma odrębnych organów dla miasta i dla powiatu. Dlatego kompetencje, które ustawa o samorządzie powiatowym przypisuje staroście, wykonuje prezydent miasta."

Czyli zarząd powiatu (starosta i wicestarosta) to w tym wypadku prezydent miasta i jego zastępcy.
Ale dzięki bo mimo,
@szunis:
No to ładnie tam chłopaków załatwili xD
Brak ścianek między pisuarami jeszcze można jakoś zrozumieć, ale reszta? Brak lustra, tylko jedna umywalka i co najważniejsze... #!$%@?, okno (wychodzące, zadaje się na boisko) na parterze obok pisuarów XD
Idealne, jeżeli ktoś lubi mieć publiczność przy oddawaniu moczu...
Ale to kobiety są dyskryminowane ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
@szunis: Chciałbym uwierzyć, że łazienka przeżyje w tym stanie chociaż miesiąc. W moim LO damskie były dokładnie tak samo zdewastowane jak męskie. Choć liczę, że delikatność milenialsów snowflejków ustąpi typowemu młodzieżowemu chamstwu i docenią toaletę, która wg mnie jest dosłownie dziełem sztuki
@onuceSzatana: jak lejesz w jakichś pustych toaletach to może tak masz, ale pójdź do jakiejś dużej galerii handlowej gdzie w toalecie przesiaduje non stop 30 osób XD

pisuary bez kabin są dla tych mniej wybrednych, którzy lubią oddawać mocz w bliskim towarzystwie innych osób XD

Z resztą często widziałem jak ludzie się starają zasłaniać lejąc do pisuaru, więc po co narażać się na dyskomfort. Nawet na tym memie masz na pierwszym
@bylem_zielonko: Lalem na stadionach, gdzie odleglosci miedzy pisuarami sa najmniejsze, i nigdy nie mialem publicznosci, nikt mi w siura nie zagladal, ja nie zagladalem komus, zrobilem swoje, umylem rece i wyszedlem. Macie zryte banie. Co to znaczy w dzisiejszych czasach? Dzisiejsze czasy to cialopozytywnosc i lamanie tabu, a nie jakas pruderyjnosc. Obrzydza cie dzwiek kropel o porcelane, czy co niekomfortowego odczuwasz przy wysunieciu penisa przez rozporek i trzymaniu go w reku
@onuceSzatana: nie oglądam innym pindoli - chodzi o sam fakt bycia na widoku podczas sikania i nie ważne czy widać przyrodzenie czy nie. To intymna czynność jak sranie XD Niby każdy to robi, ale no #!$%@? nie trzeba z tym być na widoku XD To nie jest komfortowe dla wielu ludzi tak samo jak gość paradujący całkiem nago w przebieralni na basenie.