Wpis z mikrobloga

via Aplikacja_do_tworzenia_SDK
  • 38
#contentnadzis #codziennaafrica #totoafrica #dziendobry

Pora wstać i powitać nowy dzień! Już 07:02:00, Poniedziałek, 13 września 2021. Imieniny: Eugenii, Aureliusza, Jana. Słońce wstało dziś o 06:16. Korzystajmy bo dziś poświeci przez 12 godzin i 53 minuty, w zenicie znajdzie się o 12:42 po czym zacznie opadać aż schowa się za horyzontem o 19:09. Ciemna noc zapadnie o 20:29, ale gwiazd można wypatrywać od 19:45.
  • 16
via Wykop Mobilny (Android)
  • 9
Hej Ptysie!
Ale mnie wszystko boli (,) To nie będzie dobry dzień.

Pogoda dość deszczowa, więc dzisiaj nici ze spaceru - Dziąślak od paru dni gorączka prawie 40 stopni i raczej nie nadaje się na żadne wyprawy. Szukam w wolnych chwilach co jej fajnego można kupić na roczek. Myślę, że jakby jej nabyć takie kółko do biegania jak dla chomika, tylko większe i podłączyć do sieci, to narobiłaby
@slabehaslo: właśnie cieszy mnie chodzenie na takie bazarki, bo przypomina mi wyprawy z mamą albo tatą na zakupy (ʘʘ) w sumie to nie mogę się doczekać, aż któreś z nich przyjedzie i będę mogła ich zabrać na ten bazarek xD
@shitty_support: jedna z hoi puszcza ładny pęd, nic tylko czekać, aż będę musiała kombinować z nowym miejscem dla niej ( ͡° ͜ʖ ͡°
Pobierz
źródło: comment_1631522587XTGZXU2Ybz6XVuUltn1CxL.jpg
via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@omi-omi: bierz żółte śliwki, są przepyszne!

A pęd się rozpędza. Ani się obejrzymy jak będzie zaglądał do sąsiednich doniczek ( ͡° ͜ʖ ͡°) Kiedyś miałam miętę która tak robiła. Wpierdzieliła mi pędy do doniczki z przyprawami i zaczęła rosnąć do jakichś kosmicznych rozmiarów. Pic related.
Pobierz
źródło: comment_1631542503czJfiCPZRMFQJ6d5adO04f.jpg