Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mam 27 lat, jestem samotnikiem całe swoje życie i nie chcę tego zmieniać, pomimo presji rodziny, żeby w końcu znaleźć partnerkę. Nie czuję, żeby to było nieetyczne, ponieważ nie byłbym i tak dobrym partnerem, skoro wolę samotność od urodzenia.
Jestem ciekawy, jaki procent społeczeństwa (mniej więcej oczywiście) to szczęśliwi samotnicy jak ja.
#samotnosc #samotnik #introwertyk #introwersja #zwiazki #zwiazki #relacje #niebieskiepaski #rozowepaski #samotnosc #psychologia #szczescie #szczescie

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #613e5e405fb896000a005492
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Wesprzyj projekt
AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Mam 27 lat, jestem samotnikiem całe...

źródło: comment_1631491333bhdNXLAdMhGkG6g24FImsE.jpg

Pobierz
  • 16
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@AnonimoweMirkoWyznania: mam podobnie,nie czuje potrzeby angażowania się w jakiekolwiek nowe relacje,jednak introwertykiem bym się nie nazwał,bo lubię spędzać czas ze znajomymi i dłuższy okres osamotnienia źle wpływa na moje ogólne samopoczucie
takise: Mam 29 lat i to samo. Nawet próbowałem być w kilku związkach, ale stwierdziłem, że to nie dla mnie i jestem szczęśliwy jak żyję sobie samemu. Oczywiście rodzina tego nie rozumie i dziadki przy każdej wizycie mówią mi, że na pewno jestem nieszczęśliwy i na starość zobaczę jak to jest nie mieć nikogo. Mam super przyjaciół, którzy są dla mnie jak rodzeństwo, wspierającą rodzinę i fajnych znajomych, którzy zaspokajają w
@Gacek_: Też mnie to najbardziej martwi, ale na szczęście dziś ludzie są na tyle elastyczni, że możesz mieszkać niezobowiązująco z inną dziewczyną, której też nie zalezy na związku. Można takie znaleźć.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@kaitek666: tylko tyle że nie miało się jaj spróbować tak jak stare baby marihułaen a na co to komu. Polecam Petersona on tłumaczy dojrzałość emocjonalną i jak związki wpływają na nią i pozwalają nam dorosnąć, bo może niektórym się wydaje że po 18 czy 30 już jesteśmy dorośli xD