Wpis z mikrobloga

Kowal, były pilkarz jak tłukom tłumaczy bład sędziego bocznego i że to normalne, że 3 pilkarzy Legii przestało grać widząc chorągiewke, a reszta pacanów w studiu NIEEEEEEE

Co za żenada. Kowal mega rigcz
#legia #weszlo #ekstraklasa
  • 36
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Od kiedy każdy aut jest sygnalizowany gwizdkiem?


@pawciok_: a skąd piłkarz ma inaczej być pewnym, że jest aut?

Czyżby okazało się, że gwizdek nie jest jedynym sygnałem który oznacza przerwanie gry i istnieją inne, umowne (np w-----------e piłki poza boisko przez rywala) i czasem nieujęte w przepisach zwyczaje, normy i zasady które regulują mecz? Czyżby okazało się że w erze varu machnięcie chorągiewką przez asystenta w praktycznie 100% sytuacji oznacza przerwanie gry i równie dobrze ta frankowska szmata mogła sama kopnąć piłkę do bramki Legii bo dosłownie każdy piłkarz i zespół na świecie by się w tamtym momencie
  • Odpowiedz
@wuzet3: Czy ja powiedziałem że nie ma nigdzie mowy o fair play? Ogólnie Ty przyjąłeś pozycję jakbym ja bronił sędziów, a tak nie jest. Boniek się pomylił, tyle. Po prostu mówię że Legioniści mogli lepiej się zachować, ponieważ koniec końców ostateczna decyzja należy do sędziego głównego - powtarzam chyba już trzeci raz
  • Odpowiedz
@pawciok_: jak lepiej sie zachowac? Jesli rzeczywiście biegasz po boiskach, to pokaż mi pilkarzy, którzy nie straca koncentracji na sekundę po czyms takim.
Sędzia wypaczyl wynik meczu. Koniec kropka.
Druga sprawa odnośnie Frankowskiego- faulu na Pekharcie w polu karnym tez nie widziałeś? Obrońca nie bedac zainteresowanym piłką, patrząc w 100% jedynie na przeciwnika, wklada przed niego rękę i odpycha swoim cialem, doprowadzając do upadku. Kolejna sprawa- podanie wewnętrzna częścią stopy,
  • Odpowiedz
błąd sędziego asystenta to jedno, to że zawodowi piłkarze powinni wiedzieć że gra się do gwizdka to drugie


@pawciok_: przecież to nie tylko w polskiej lidze się dzieje, ale i w poważnych ligach. Chorągiewka, to sygnał wstrzymania gry. Ten liniowy powinien zostać s---------y ze stanowiska na długi czas za to. Gość wyłączył z gry chyba 3 zawodników Legii i gracza Śląska, co bramkę strzelił.
  • Odpowiedz
Niby błąd sędziego, ale trochę wymuszony przez wymachiwanie piłkarza Legii, który powinien wiedzieć, że jak on gra do piłkarza Śląska to spalonego nie będzie. Jakoś nie szkoda mi Legii w tej sytuacji


@Fytyny93: nie było spalonego, ale boczny tak naprawdę spowodował bramkę dla Słaska. To, że ten pajac Frankowski nie cofnął tej sytuacji, to też patologia. Zresztą gość co mecz Legii to takie kontrowersje robi, że brak słów.
  • Odpowiedz
@wuzet3: Czyli sędzia miał przerwać akcje pomimo tego, że wiedział że nie było spalonego, tylko dlatego bo piłkarze Legii razem z sędzią liniowym sobie ubzdurali że był? No sorry, ale sędzia liniowy często macha chorągiewką i nie przerywa się akcji, np. gdy ktoś wraca ze spalonego ale nie jest zainteresowany piłką, wtedy też często piłkarze są absorbowani przez tego jednego spóźnionego, a akcji się nie przerywa.
  • Odpowiedz
Właśnie liniowy zdekoncentrowal piłkarzy na dwie sekundy które zdecydowały o utracie gola. I co ty za bzdury wypisujesz- liniowy nigdy nie macha chorągiewką i nie przerywa akcji, wręcz przeciwnie czeka do ostatniej chwili z podniesieniem chorągiewki, za co piłkarze mają często do nich pretensje, oglądałeś kiedykolwiek mecz piłki nożnej? D--a cie piecze bo chodzi o Legię, w takim wypadku merytoryczna rozmowa nie ma tu sensu, bez odbioru
  • Odpowiedz
@wuzet3: To Ty chyba nie oglądałeś ostatniego żadnego meczu, bo tak się obecnie po prostu sędziuje. Napisałem o sytuacji, którą ostatnio widziałem. Gościu wraca ze spalonego i leci do niego piłka, sędzia podnosi chorągiewkę, ale nikt nie przestaje grać. To chyba was tam w Warszawie tylko źle przepisów uczą, bo gra się do gwizdka, a nie do momentu podniesienia chorągiewki przez liniowego, który jest tylko sędzią pomocniczym i nie ma
  • Odpowiedz
@wuzet3: Przecież sam mnie zwyzywałeś, że mnie Warszawka piecze, a potem szok że założyłem że jesteś z Warszawy. Widocznie moje argumenty przegrzały Ci styki, bo nawet nie wiesz jak odpowiedzieć to ciśniesz ad personam xD
  • Odpowiedz