Wpis z mikrobloga

@pawciok_: tak tak
A jak tam sprawa z innymi przepisami typu: bramkarz może wykonać 10 kroków z piłką w ręku, albo na przykład, że zawodnik druzyny przeciwnej nie może strzelać ja bramke przeciwnika po gwizdku, czy że nie może uniemożliwiać wykonania rzutu wolnego posredniego lub bezposredniego? To wszystko przepisy. Martwe, tak samo jak ten, że gdy liniowy podnosi chorągiewkę, to jest spalony, bo to on doskonale widzi, czy spalony jest, czy
@wuzet3: Ja nie bronie sędziego, w życiu. Rozumiem, bo sam jestem sędzią i zdarzyła mi się taka akcja, trudno bywa - błąd. Co nie zmienia faktu, że wciąż jestem zdania że wskazania sędziego asystenta są dla sędziego głównego i to on decyduje czy przerywamy grę czy nie
@pawciok_: to odpowiedz na takie pytanie- jesli sedzia znaczaco6 wplynie na przebieg akcji drużyny atakujacej- stanie na linii pilki i ta trafi do przeciwnika- zatrzymuje grę o wznawia rzutem sedziowskim, do ktorego podchodzi tylko zawodnik druzyny atakujacej. Dlaczego przerywa wtedy grę, mmo braku gwizdka? Czyżby dlatego, ze (przypadkowo) wypaczyl przebieg akcji?
@pawciok_: przepisy powiadasz? Na każdą sytuację, znajdą się minimum 2 interpretacje, poza oczywistymi oczywistosciami. Nie brnii w tę durnotę. człowiek, nie maszyna, został zdekoncentrowany na 2 sekundy, które spowodowaly, co spowodowaly. Pokaz mi mecze, gdzie główny widzi lepiej spalonego, niż liniowy. kompromitujesz się, jeśli jesteś rzeczywiście sędzią