Wpis z mikrobloga

Szczęść Boże! Drodzy Przyjaciele,
Zwracam się do Was w szczytnej sprawie. Otóż mam na Białorusi przyjaciół, którzy mają kontakty z potrzebującymi rodzinami w Grodnie i okolicach. Prowadzimy wspólnie dla nich zrzutkę na pomoc w skompletowaniu wyprawek szkolnych:
https://zrzutka.pl/59s8d9

Jeśli nie masz polskiego konta bankowego, możesz nas wesprzeć również na Facebooku:
https://www.facebook.com/100007753354769/posts/2972880566313693/

WSZYSTKIE zgromadzone środki zostaną przekazane Stowarzyszeniu Shomer-Int. z Grodna, które organizuje całą akcję. Jesteśmy wdzięczni za każde okazane wsparcie! Wesołej niedzieli!

#pomoc #charytatywnie #bialorus #wyprawka #szkola #backtoschool
adek-mykmyk - Szczęść Boże! Drodzy Przyjaciele, 
Zwracam się do Was w szczytnej spraw...

źródło: comment_1631437649npetTS5CHOVq0HvUOVmd4y.jpg

Pobierz
  • 24
@kommie: wy jesteście ogólnie wstrętna rasą, na każdym kroku plujecie na wiara w Boga, ale gdy ktoś napisze coś przeciwko wam to w tym samym momencie slina wam z pyska wycieka z tekstami 'jak to wasza wiara na to nie pozwala', 'prawdziwe katolickie miłosierdzie'

Idę o zakład nie znając ciebie że jesteś nastolatkiem/ nastolatką bo w głowie siano aż się przelewa na drugą stronę, ogólnie coś okropnego
@kommie:

ogólnie Rydzyka się brzydzę podobnie jak ciebie, jakby normalna partia miała władze w swoich rękach nie potrzebne stosy, ale nauka ktoś przy tej partii nie idzie w parze ludźmi, a tobie by się ona przydała i to bardzo.

Osoby i cała sekta takiej rasy jak ty jest wstrętna, nie cała ludzkość
@printHelloWorld: Powiem ci prawdę i wiem ze na Podlasiu/podkarpaciu lub jakiej kolwiek wsi pochodzisz to cie szokuje. 1. Dziewicza nie może rodzic. 2. Zombie nie istniał człowiek nie może zmartwystac. 3. Watykan byl pierwszym krajem który uznał okupacje Polska w 1939. .
@kommie: z Podlasia oraz Podkarpacia nie jestem a co cię szokuje w tym województwach?

1. Dlatego to się nazywa cud. Ty sądzisz że Maryja zaszła w ciążę przez stosunek ?

2. Dlatego to się nazywa cud

3. Ale innym krajem który do okupacji doprowadziła były Niemcy które teraz popierasz za wolność słowa , lgbt zapewne. Historia nie jest czarno biała
@kommie: jakie masz wykształcenie? Techniczne? Czy może absolwent/ka lalkarstwa?

Większość ateistów popierających lgbt oraz homoniewiadomo to ludzie z wykształceniem że śmietnika

Kiedyś przeprowadzałem statystyczne analizy dotyczące powyższych aspektów i z tego co pamiętam na 478 fanów homoniewiadomo ponad 470 było bo jakimś wykształceniu typu lalkarstwo, filmoznawstwo itp
@printHelloWorld: 1. Cud = Bajka dla najiwnych nie potwierdzony nauka. Myszka Mickey istnieje Cud! 2 Cud i Bzdura to nie synonimy? 3. Tak dzięki Riechkonkordatu gdzie katolicy poparły Nazistów który sam Adolf należał i dalej jest wpisany w Linzu.
@kommie:

1. Ktoś to musiał spisać to nie jest na twój pusty łeb oraz na mój inteligentny

2.jak wyżej

3. Przypominam ci także że w 1938 roku USA przekazały nazistom kredyt mający na celu niedoprowadzenie do bankructwa gospodarki III Rzeszy więc Watykan to i tak kropla w morzu popierania nazistów