Wpis z mikrobloga

Tak szczerze to żaden super deal. Kasa za którą się utrzymasz w Niemczech ale sobie zbytnio nie pożyjesz.


@doggaz: tam robaku za minimalną ludzie żyją i odkładają żeby na wakacje pojechać za granicę, w pl za minimalną to wegetacja
  • Odpowiedz
@ediz4: To że ty masz takie stanowisko nie znaczy, że wszyscy inni ludzie są po linii politycznej zatrudnieni. Także tego... ( )
  • Odpowiedz
@Kempes: Ja nie jestem tobą na szczęście. Trochę mi żal Ciebie że nie znalazłeś sobie innej drogi życiowej ale bardziej tej całej bandy co się ekscytuje pod twoimi wpisami które idą wprost ze struktur partyjnych
  • Odpowiedz
@ediz4: Ty się lepiej martw o siebie samego niż zajmować się życiem innych. Twoimi wpisami nikt się nie ekscytuje bo są po prostu bezgranicznie głupie i oderwane od rzeczywistości.
  • Odpowiedz
@Kempes: xD Ja sobie żyje dobrze i będę żył dalej obojętnie jaka partia będzie rządzić bo jak wspomniałem nie jestem tobą czyli gościem co pracuje dla partii aby uzyskać stanowisko po wyborach.
  • Odpowiedz
@Kempes: Z tego brutto na pierwszej grupie minus mieszkanie za dużo to nie zostanie - i c--j strzelił życie towarzyskie w zamian za sznycla z lidla i dwa lata młodszy wrak.

Budowlaniec w de wyciąga 30€ na godzine na dg minus zus i 8,5% co daje 4 takie pielęgniarki a weekendy spędza w domu w pl
  • Odpowiedz
@ediz4: Ale pierwszy raz mi się zdarza, że ktoś tak się mną w sieci interesuje, że aż próbuje mnie stalkować, a to już podpada pod chorobę psychiczną.
  • Odpowiedz