Wpis z mikrobloga

@Bios: nie no ale nie broń tego rachunkiem ekonomicznym, bo dentyści zwyczajnie w świecie bardzo dobrze zarabiają. dentysta mógłby zarabiać te 7-8k na rękę i ceny usług byłyby niskie. jak sobie liczyłem ile wyciąga mój dentysta przy obłożeniu które ma to jest 15k gdyby robił same wypełnienia (najmniejsza marża na usłudzE), z implantami i chirurgią perio to są widełki są nawet do 15-70k miesięcznie
chyba dawno nie byłeś u dentysty ( ͡° ͜ʖ ͡°) albo leczysz się w jakiejś totalnej dziurze. w Warszawie w wielu gabinetach widełki są od 200-300 zł do 450-600 zł za 1 wypełnienie


@affairz:
Teraz to mnie wybitnie zaskoczyłeś.
Chodzę do tego samego, sprawdzonego i zaufanego dentysty od 10 lat (Krk) więc fakt nie orientuję się w cenach.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@affairz:

dentysta mógłby zarabiać te 7-8k na rękę i ceny usług byłyby niskie.

Z drugiej strony, polaczek robaczek mógłby zarabiać WIĘCEJ, w lepiej płatnej pracy, zamiast narzekać, że drogo. Wtedy też dla niego nie byłoby problemem zapłacić więcej.
@tellet: ja nie mam problemu płacić więcej, zresztą płacę raczej z tego górnego zakresu bo zależy mi na jakości, chodziło mi tylko o to, że bronienie tego, że jakby wypełnienie kosztowało 150 zł a nie 300 zł to by dentyści powymierali jest bzdurą, po prostu nie zmienialiby BMW co 2 lata a co 4. ale tu też nic mi do tego, mamy wolny rynek, nikt nikomu nie każe korzystać z usług