Wpis z mikrobloga

@Ekspert_od_niczego: sprawdź pojęcia

civil partnership

marriage

same sex marriage

(moim zdaniem małżeństwo nie powinno być w ogóle uwzględniane w prawodawstwie, a kwestie te od strony prawnej powinny adresować zwykłe, dobrowolne umowy. Małżeństwo/ślub jako część tradycji powiązanej z przynależnością do jakiejś grupy religijnej, bądź innej - to zupełnie prywatna sprawa)
@fukinloner Wiem, czym się różnią, miałem na myśli małżeństwa państwowe od początku.

moim zdaniem małżeństwo nie powinno być w ogóle uwzględniane w prawodawstwie, a kwestie te od strony prawnej powinny adresować zwykłe, dobrowolne umowy. Małżeństwo/ślub jako część tradycji powiązanej z przynależnością do jakiejś grupy religijnej, bądź innej - to zupełnie prywatna sprawa


No i świetnie, uważam dokładnie tak samo. Po pierwsze to zmniejszy (tfu!) etatyzm, a po drugie skończy się jakakolwiek prawna
@fukinloner: @vegetator21: @Ekspert_od_niczego: LGBT+ jest chore, nie akceptują mniejszości jeśli im się nie spodobają a sami domagają się akceptacji jako mniejszość od innych, tak było z ruchem #superstraight mała gdupa ludzi chciała dołączyć do LGBT+ przez to że są uciskani i nie mogą swobodnie wyrażać swojich uczuć względem partnerów a Ci się na nich wypieli....dosłownie #superstraight popierało LGBT oficjalnie chcieli jedynie żeby mogli kochać po swojemu w spokoju a
@PISowski_inwestor

LGBT+ jest chore, nie akceptują mniejszości jeśli im się nie spodobają


Bujda. Cały ten "ruch superstraight" był krzywdzącym i idiotycznym żartem skierowanym w osoby transpłciowe. To nie żadna "mniejszość" tylko grupka prawackich trolli, ewentualnie debili.

Co najwyżej mniejszość antyintelektualna, ale nie wiem, co to ma do LGBT (mniejszości seksualne).

przez to że są uciskani i nie mogą swobodnie wyrażać swojich uczuć względem partnerów


Gdyby poszli do dobrego psychiatry, a najlepiej -