Wpis z mikrobloga

Szybka ankieta Szanowni Państwo. Najlepsze Polska ekipa na wrzesień 2021 to?
#csgo

TWOIM ZDANIEM OBECNIE NAJLEPSZA POLSKA EKIPA

  • AGO 22.0% (20)
  • WISŁA KRAKÓW 5.5% (5)
  • HONORIS 6.6% (6)
  • ANONYMO 4.4% (4)
  • PACT 0% (0)
  • IZAKO BAORS 3.3% (3)
  • inna 0% (0)
  • mam to w dupie 58.2% (53)

Oddanych głosów: 91

  • 9
  • Odpowiedz
@dymk: chciałbym napisać AGO, ale odpadli z qualsów do iem fall i oddalił się krytycznie major - powodzenia zresztą dla anonymo chociaż szans wielkich nie mają.
  • Odpowiedz
@vasos: Również powodzenia dla nich, ale przyznaję, że bardzo nie podoba mi się ich gra i nie jestem fanem składu. Tylko Kei miał tam potencjał na coś więcej w EU, a z jego odejściem temat się zawalił. Team powinien być budowany pod niego, bo w innym wypadku to jest RIP i zostaje tylko gra w Polsce, a tu akurat Innocent czy Blacktear sobie poradzą. Gdyby Snax dobrze dogadał się z Kei'em,
  • Odpowiedz
@vasos: ach, zapomniałbym, a to bardzo ważne. Jestem przekonany, że to kwestia tygodni, a będzie zmiana w AGO na pozycji IGL'a. Furlan jest skończony i mimo dużego potencjału, to po prostu został przygnieciony obowiązkami i wypalony do gruntu. On potrzebuje przerwy i nie powinien prowadzić na ten moment. Moim zdaniem będzie tak, że albo ławka i przerwa, albo będzie eksperyment i zacznie prowadzić Snatchie.
  • Odpowiedz
@dymk: to fakt - furlan ostatnio gra bardzo słabo i pewnie ktoś go musi zastąpić. Moim zdaniem spróbuje pociągnąć do końca ESEA Premier i zobaczyć jak im tam pójdzie. Problem jest taki, że to może się odbić na wyniku. Na pewno na plus jest to, że wraz z przyjściem Lemana jest trochę więcej firepoweru
  • Odpowiedz
@dymk: Furlan jako igl radzi sobie dobrze. Problemem jest to, że gdy prowadzi, to nagle przestaje umieć strzelać co jest bolączką praktycznie wszystkich iglów w Polsce. Tu nie chodzi o to, że furlan potrzebuje przerwy, bo ledwo miesiąc temu skończyła się przerwa wakacyjna, a on gra tak samo jak przed przerwą. Snatchie na pewno nie przejmie iglowania, bo już raz próbował prowadzić w VP i jego prowadzenie skończyło się po jednym
  • Odpowiedz
@Motrixox: w sumie nawrot byłby spoko - strzelać dużo lepiej od furlana nie potrafi, ale pamiętając go z avez to widziałem klasyczne IGLowe oddanie dla drużyny i wokół polskiego Hundena reszta graczy rosła. Tutaj w zasadzie problemem nie jest to, że snatchie czy rallen grają słabiej, ale to, że furlan mocno teraz odstaje. Nie wiem co w takim razie zrobić. Ja bym osobiście nie ruszał aż do końca esea premier. Może
  • Odpowiedz
@vasos: Nie no, bez przesady. Nawrot może i umie prowadzić, ale statystyki robi takie same jak furlan z tą różnicą, że furlan gra na drużyny o 1-2 tiery wyżej.

Ja to bym AGO dał nawet czas do końca roku. Są jednymi z faworytów do awansu do Pro Ligi w tym sezonie. Jest spora szansa, że awansują na v4 i w tych turniejach tier 2 nie idzie im najgorzej. Teraz jest słaby
  • Odpowiedz