Aktywne Wpisy

obszarnik +877
A pomyśleć że gdyby dziś rządził PiS to odrzucenie programu SAFE nie byłoby zadziwiające i za 2 dni już nikt by o takiej aferze nie mówił, bo zapowiedzieliby nową daninę, za kolejne 2 dni zapowiedzieliby płatne drogi ekspresowe, za kolejne 2 dni afera o to że benzyna po 8 zł a Obajtek zatrudnił sprzątaczkę z Urzędu Gminy do rady nadzorczej Orlenu, za kolejne 2 dni kolejna afera z coraz to większymi wałami

Nacho_Libre +12
#sluchamzlastfm #sluchamzlastfm2 #muzyka #spotify #lastfm
Dzień dobry,
W ten niedzielny poranek zapraszam do cotygodniowego Waszego zestawienia najczęściej słuchanych albumów w serwisie last.fm w kończącym się tygodniu.
Słucham
Dzień dobry,
W ten niedzielny poranek zapraszam do cotygodniowego Waszego zestawienia najczęściej słuchanych albumów w serwisie last.fm w kończącym się tygodniu.
Słucham





#ikea #markus #meble
źródło: comment_1631304096jjbto0Mj8bq3BLiDQ4NSRv.jpg
Pobierz@mikepq
Tak, wiem - już mogę załatwiać wizytę u lekarza i najlepiej jakbym dorzucił 3k i kupił coś porządnego ( ͡º ͜ʖ͡º)
źródło: comment_1631305651hllaNKbX1bXqAuwTpsQrRy.jpg
PobierzPo wielu próbach przymierzania się do foteli w salonach, wybrałem niepozorne krzesło Offix firmy nowy styl.
Cena ta sama, komfort większy, regulowana wysokość podpórek na łokcie, wysunięcie podpurek, regulowane odchylenie oparcia i osobno siedziska, regulowana wysokość oparcia, no i standardowo góra dół. No i jest całkiem
Ale serio, ja do Markusa jestem zrażony i sam nie kumam tego fenomenu. Pewnie Janusze kupują do firm bo długa gwarancja, albo bogato wygląda, albo sam fakt posiadania mebla z Ikei, albo wszystko razem. A pracownicy myślą, że to jest coś dobrego ( ͡º ͜ʖ͡º)