Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@duzeelobenc: taki n------k że ja swoje odstawiłem bez problemu redukując dawkę po 3 latach i zamiast r------ć mi życie i pogłębiać leki dzisiaj mogę się cieszysz wszystkim. Ale "hehe miras ale to i tak jest ćpańsko xddddd" no jest a jak ktoś bierze Ibuprom to też kiśniesz pod wąsem że to tak jak by walił emkę przed wixą? Jest roznica pomiędzy badanymi farmakologicznie testowanymi substancjami które mają w bezpieczny sposób
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@duzeelobenc: Uniosłem się bo n------k to krzywdząca nazwa potoczna a mówimy o lekach które pomagają wielu wyjść z ciężkiej choroby a nie o dopach które ich w nią wpędzają. Mówisz ludziom którzy ostatkiem nadziei i siły zdecydowali się na terapię farmakologiczna że biorą tylko zwykłe n-------i. Od narkotyku bardzo blisko jest do n-------a a to nie są adekwatne określenia do sytuacji.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Anesa: Różnica między tymi lekami, a narkotykami jest głównie taka, że tylko jedne z nich można oficjalnie brać oraz nazwą ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@duzeelobenc: nie wiem jak ty to sobie wyobrażasz. Że ktoś przez na przykład 5 lat bierze leki pod okiem psychiatry, raz w tygodniu uczęszcza na terapię z psychologiem i oni po tym czasie mówią mówią "to nie ma sensu tylko się pan uzależnił, przepiszemy ci trochę tego gówna żebyś miał co ćpać" XD myślisz, że psycholog który pomógł ci przełamać chęć odebrania sobie życia nie pomoże ci przełamać lęku przed
  • Odpowiedz
@dzwiedz3000: Stary ale co Ty mi próbujesz powiedziec, ja tylko napisałem to, ze to jest n------k, z definicji. Znam chłopa co ćpał k--s 3 lata prawie dzień w dzień, potem odstawił i jest czysty, znakiem tego k-----a to nie n------k czy co?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@duzeelobenc: n------k z definicji to POTOCZNA nazwa na niektóre środki uzależniające nie stosowana w znaczeniu medycznym. Próbuje ci uzmysłowić że cały czas sprowadzasz leczenie chorób psychicznych do przykładowego walenia koksu a osoba która może potrzebować tej terapii trafi na twoje komentarze i może wyciągnąć z nich złe wnioski.
  • Odpowiedz