Wpis z mikrobloga

Niczego nie żałuje na giełdzie jak kupna tych 3 ścierw: Labocanna, Hemp & Health, Cannabis Poland. Czasami się zastanawiam czy nie #!$%@?ć na stracie i zapomnieć tak po prostu. Czy siedzi ktoś ze mną w tym gównie? A może poklepiemy się po pleckach i rzekomemu „ będzie dobrze Miras, hold this shit” #gielda
  • 13
@czasnawykopki byłem kiedyś krótko w hempie, poleciałem za hype ale jak zacząłem czytać co to za firma to wywaliłem na stracie 5%, mała kwota to była. Później były jeszcze podjazdy na 1zl+ ale dla mnie to scam. Na scamie da się zarobić. Ale tego tykać nie chce
@czasnawykopki: niestety ale w takie gówno spółki wchodzi się na krótki termin, najlepiej jeszcze z ustawionym sl.
Jak na koniec roku będziesz miał zysk to spuść to w kibel gdzie jego miejsce, przynajmniej mniejszy podatek zapłacisz.
@czasnawykopki zależy jaka strata, jak 50% to kwestia dyskusyjna jak z 70% to wiele nie uratujesz jak 20% straty to sprzedać i zapomnieć.

Ale generalnie są to takie spółki szamba wpadasz i szybko wychodzisz albo idziesz na dno razem z nimi. Mam taką jedną w portfelu hetan. - 99%, żeby mi przypominała, że w takie coś się nie wchodzi xD
@Baszari: Hemp 1,78 zł i 10k akcji; Cannabis 3,32 zł i 1,5k akcji, Labo 7,3 zł i 1,3k akcji oraz 0,70 gr i 4,6k akcji (prawo poboru). Straty odpowiednio -47% i -33% Co do labo to inna sprawa bo po wejściu w życie serii D i utrzymanym poziomie w okolicach 2 zł będę jakieś 15% na minusie
@czasnawykopki: ja mialem canabisa i labo ale labocana to mnie tak wciagala pod wode ze nie nadazalem usredniac i w ktoryms momencie jak weszlo w maly zysk to zwialem, tam byl odoal ze ho ho. cbd tez mialem w podobnych cenach ale udalo mi sie cos zarobic. Co jakis czas to lata i mysle ze bedzie jeszcze grane, najgorzej jak duzo sie wezmie to pozniej nie idzie usrednic zeby wyjsc chociaz