Wpis z mikrobloga

Nie mogę z beki xD kupiłem na allegro ORYGINALNY case na iphone 12. Cena tak mniej więcej między fejkiem z alie a promocją w media markt(70 zł). Generalnie nie spodziewałem się wiele, ale że allegro ma fajny system zwrotów to postanowiłem zamówić. Jak się okazało zamówiony case jest źle zrobionym kejsem ala gówno za 10 zł z alie. Oczywiście wystawiłem odpowiednią ocenę wraz z komentarzem, że opis jest nieprawidłowy i sprzedają podróbki. Następnie cały sklep zgłosiłem allegro. Dzisiaj dosłownie przed chwilą dzwoni do mnie Pani z tego sklepu, najpierw tłumacząc mi, że jest to ZAMIENNIK XD gdzie wyraźnie w opisie aukcji widnieje producent Apple. Wyśmiałem ją, a ta dalej „co by pan powiedział, na zwrot pieniędzy i produkt zostaje u pana” to powiedziałem, że dzisiaj to ja to odsyłam już to coś i mam już mam zwrot wygenerowany. Bardzo ją to poruszyło i postanowiła spytać się, czy za 50 zł usunę komentarz xDDDDDD po tym już nie wytrzymałem, powiedziałem, że nie wspieram oszustów i się rozłączyłem.
Sklep na Allegro to Bowiarmy. Nie kupujcie ze sklepu Bowiarmy. Sklep Bowiarmy sprzedaje nieoryginalne produkty.

Właśnie podczas pisania tego wpisu dostałem smsa(skrin w komentarzu)
#allegro #oszukujo #scam #bekazpodludzi
broq - Nie mogę z beki xD kupiłem na allegro ORYGINALNY case na iphone 12. Cena tak m...

źródło: comment_1631174761CXlherqoxAitcJYnWouFjK.jpg

Pobierz
  • 246
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@broq: ale ja wiem, że tam jest producent Apple :) Chodziło mi jedynie o to, że nigdzie nie jest napisane ORYGINALNY. Żeby nie było trzymam twoja stroną bo i mnie takie cwaniakowanie #!$%@? :)
  • Odpowiedz
@kicjow: no luznik.
Ale jasne jakby co to w ogłoszeniu nie ma napisane ORYGINALNY, chodź zważając na resztę przedstawionych przeze mnie faktów nie ma to znaczenia.
  • Odpowiedz
@baszmar: miałem własnie takiego noname kiedyś i sprawował się całkiem spoko przez pół roku. Polecam jeśli tylko nie ma logo Apple z tyłu :)
  • Odpowiedz
Inny przyklad - Audi A6 3.0 i pierwszy ruch to zamontowanie gazu bo duzo pali

@max1983: @93michu93
Widać michu inteligencją nie grzeszy. Tak bo gaz do 3.0 to wstyd, mówi to gościu w 20 letnim pierdziku z silnikiem 1.0 xD
  • Odpowiedz
@broq #!$%@? podludzie z allegro. Proponują hajs, a potem rodzą się roszczeniowi klienci, którzy robią wał za wałem. I nie mam tu na myśli Ciebie, bo w pełni słuszna reakcja, ale w sytuacji, gdy dostają normalny towar, a potem próbują robić jakieś wały
  • Odpowiedz
@broq: nigdy nie kupowalem zadnych akcesoriow ale za 250 ziko oryginal? Xd
Juz te 7 dych to pomyslalem ze drogo jesli oryginal. Dokladasz pare stow i masz oryginalny quality telefon xD
Bierz kase, a potem pisz do allegro, ze masz buga i czy moga komentarz za Ciebie usunac xD
  • Odpowiedz
@b8uje uwierz że do dnia dzisiejszego nie każdy wie, w tym roku moja koleżanka z pracy lvl ok 50 gdy gadałem z inną koleżanką w towarzystwie tamtej zapytała się co to jest xd, są takie ciemne masy na tym świecie a wydawało by się że takie obyte bułkę w bibułkę, śmiać mi się czasem chce z takich ludzi, co to nie ja a gówno wie i w dupie była
  • Odpowiedz
@Cosmo77: ludzie, a wiecie ze nie chodzi o kasę tylko o to, że te oryginalne są tak samo beznadziejne (jak nie gorsze) od tych za 50 dych z allegro? Nie opłaca się po prostu, bo oryginalny, rozwalił się po 4 miesiącach a ten za 50 dych z allegro miałam prawie rok ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@broq: dwóch podludzi się spotkało XD jeden sprzedaje fejki a drugi zamawia case do IP12 za 70zł gdzie do 11 pro od niedawna można kupić w podobnej cenie a to 2 letni telefon, beka z januszY
  • Odpowiedz
@wrobel28: ja podludziem? XD jeszcze może matke mi obraź bo kupiłem coś dla beki żeby sprawdzić co mi wyślą. Weź się czasem zastanów co piszesz w internecie xD
  • Odpowiedz