Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Ciągle czytam jak to wykopki kwiczą, że ich jedyne wymaganie to żeby dziewczyna była szczupła, wyzywają od grubych loch itp, a tak na prawde pod katem atrakcyjnosci to chudy facet jest odpowiednikiem grubej laski. To jest taki atawizm, że wielkość/wzrost/masa kojarzy się z dominacją, siłą i większą szansą na zakatrupienie jakiegoś dzika albo odstraszenie wilków czy coś :D. W koncu w naturze to duży zjada małego, w boksie też nie bez powodu są kategorie wagowe itp.
To, że jesteś szczupłym gościem (a najczęsciej to raczej suchoklatesem albo skinnyfatem) to nie oznacza z automatu, że należy ci się szczupła laska. Wręcz przeciwnie - taki gruby gość z racji swojej masy i wielkości bedzie nawet bardziej atrakcyjny dla przecietnej kobiety. Wiadomo, że nie aż tak jak Chad, no ale jednak.

Zgodnie z tą teorią hierarchia wyglądałaby jakoś w stylu:
Wysoki duży Chad > Wysoki chad > Chad > Sterydzik > Ulany gość > Normik > Chudzinka

Change my mind :)

Sam jestem skinny fatem, więc... it's over dla chłopa :(

#przegryw #tinder #zwiazki #blackpill #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #6138d2a19693e7000a2f2cb8
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Wesprzyj projekt
  • 18
ale najpiękniejsi są tacy, którzy nie obrażają innych z powodu wyglądu, bo posiadanie własnych preferencji, nie musi wiązać się z byciem #!$%@?(:


@kosciostrup: No też nie lubię takich, widać z daleka wokół nich taką aurę, że obrażają ludzi na wykopie i przez to nie są zupełnie atrakcyjni ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@AnonimoweMirkoWyznania: Tak poza tym ta teoria jest #!$%@?. Ludzie nigdy nie zaduszali dzików gołymi rękoma ani nie odstraszali wilków samą posturą (#!$%@? przecież wilki polują nawet na bizony). Ludzie przez dziesiątki tysięcy lat polowali na zwierzęta tropiąc je i podążając za nimi godzinami, tak długo aż zwierzę padło z wycieńczenia. Do takiej roboty szczupła sylwetka jest optymalna, nadmiarowa masa (czy to tłuszcz czy mięśnie) tylko utrudnia długi marsz. Nie ma więc
@AnonimoweMirkoWyznania: Nie jest to prawda. Najlepsze laski są często ze szczupłymi facetami. Najlepiej jak ma się dobrą genetykę pod sporty sylwetkowe (waskie biodra, szerokie barki), to nie trzeba nawet masy robic, bo sie dobrze wygląda przy niewielkiej. Ja widuje najlepsze dziewczyny ze szczuplymi facetami o ładnej twarzy, ewentualnie jakimiś lokalnymi fejmami, o gorszej aparycji, którzy nadrabiają popularnością.
@AnonimoweMirkoWyznania:

Mam dokładnie takie same odczucia, szczególnie z tym że będąc chuderlakiem jesteś jak grubaska.Bedac młodszym byłem patyczakiem i leciały na mnie grubaski właśnie.
Do dzisiaj zresztą mój frame jest słaby, szczególnie kości a przede wszystkim nadgarstek.
To wszystko o czym piszesz można ująć w jednym pojęciu: dyformizm płciowy.
Jako ssaki naczelne z rodziny człowiekowatych także mu podlegamy.
Staram się na silce poprawić frame ale uważam że to też jest kwestia
@Mandragora_Cesarska: racja, właśnie dlatego posiadanie czegoś ekstra w naszym ciele to duży wydatek energetyczny, mięśnie potrzebują dużo kalorii żeby się utrzymać, dlatego facet z dużą ilością mięśni był bardziej atrakcyjny bo był na tyle zaradny że mógł wykarmić siebie i zbudować mięśnie więc na pewno ma jedzenia też dla mnie, kobiety pasożyta