Wpis z mikrobloga

Krem z pieczonych warzyw - cukinia, cebula i pomidory pokrojone jakkolwiek, skropione wybranym tłuszczem (u mnie roztopione masło klarowane), posolone i upieczone na złoto (20-30 minut w 180°, zależy od wielkości kawałków).
Zalane wodą, zagotowane, zblendowane, doprawione pasą curry, koncentratem pomidorowym i solą.
Do tego boczek wysmażony na chrupiąco
#keto #ziemniakizostaw #gotujzwykopem
Pobierz c.....i - Krem z pieczonych warzyw - cukinia, cebula i pomidory pokrojone jakkolwiek,...
źródło: comment_16310977268k023FKxEbKOo5SrwFnZEt.jpg
  • 28
@chixi ale ja nie polecam tylko odradzam xd i kazdy lekarz oraz dietetyk z prawdziwego zdarzenia powie ci to samo. KETO JEST TYLKO W SZCZEGOLNYCH PRZYPADKACH UZASADNIONA DIETA, musisz miec jakies zaburzenia aby na niej byc xddd pozdrawiam rob co chcesz ale potem nie mi3j pretensji do innych, tylko do siebie.
@chixi:

uwielbiam pieczoną paprykę ale jednak zupa z niej to tak samo jak ze szparagów - marnacja :P

Przecież z papryki się robi sosy, nie widzę w tym nic z marnotrawstwa.

A co do szparagów, to zupy się robi tak, że część miksujesz, a część wrzucasz chrupkie na talerz, jeszcze jest opcja by miksować z brokułem.
@4MagnuM4 no nie wiem, to ze ludzie biora to jako potwierdzenie ze taka dieta jest dla nich najlepsza? W tym problem dzisiejszego spoleczenstwa, ze bipra zdanie anonow z internetu jako wyznacznik wg ktorego obi tez musza zyc.