Wpis z mikrobloga

antyzmywarkowe lobby jest #!$%@? mocne. dopuki nie mialem zmywarki u siebie to myslalem ze bedzie #!$%@? myla itp - #!$%@? prawda myje prawie idealnie. Owszem, czasem sie zdarza jakis defekt, ale nie umyjesz lepiej recznie. To lobby #!$%@? plynuw do mycia chce zebys tak wierzyl
  • 13
  • Odpowiedz
@mniejmniejest domywa tygodniowe kubki po zaschniętym nesquiku z mlekiem pozostawionym na parapecie południowego okna.
Ja na przykład używam tylko gorącego programu, ktory ma chyba 70stopni. 10 lat nigdy nie wyjałem niczego niedomytego.
Najwieksza żałoba jest jak zmywarka sie zepsuje i jest 1-2dni zanim sie znajdzie czas zeby wybrać nową xD
  • Odpowiedz
@noipmezc: Dla mnie mega istotny był ten aspekt higieny, bo w zmywarce ci się to wszystko w tych 60 stopniach wyparzy, a jak myjesz ręcznie to chlapniesz wodą tu i tam i niby czyste. Nie bez powodu w gastro jest wymóg wyparzarek.
  • Odpowiedz
@noipmezc: Jak ktoś mnie przekonuje że ręczne mycie naczyń jest lepsze, to pytam czy pranie też robi ręcznie xd

Albo że prąd, ale ile zaoszczędzonego czasu...
  • Odpowiedz
@noipmezc: jak sie samemu zyje to wyjebongo nie ma sensu zmywarki
za to imo zmwyanie nie jest warte zmywania bez takiej szczotki na kiju
Tylko musi być pożądna z twardym i gęstym włosiem, takie miękkie są #!$%@? warte
Nawet jak ma się zmywarkę to warto taką mieć do garów i zaschniętych tależy
Nie chłonie też tak syfu jak gąbka i starczy ją wypłukać, a dzięki kijowi można używać gorącej wody i
Iandschaft - @noipmezc: jak sie samemu zyje to wyjebongo nie ma sensu zmywarki
za to ...

źródło: 23287_1

Pobierz
  • Odpowiedz
jak sie samemu zyje to wyjebongo nie ma sensu zmywarki


@Iandschaft: nieprawda. Pierwszą rzeczą jaką kupiłem jak się wyprowadziłem od rodziców to zmywarka. Nienawidzę myć ręcznie.
  • Odpowiedz