Wpis z mikrobloga

Mirki z #niemcy i #emigracja, pracuje/pracował ktoś przez agencje mg solutions i może powiedzieć jak wygląda u nich robota? Bo mają dużo pozytywnych opini i niby wygląda legitnie, ale w sumie to #!$%@? wie czy oni sami ich sobie nie piszą XD
Also jak wygląda sprawa z dojazdem u nich? Bo jestem przegrywem #!$%@?ą i nie mam prawka, a z tego co widzę to na każdym projekcie wymagają samochodu ( ͡° ʖ̯ ͡°)( ͡° ʖ̯ ͡°)
Będę wdzięczny za jakieś opinie i protipy, bo chce sie w końcu wyrwać z tego #!$%@?łka nawet do gównoroboty za 1400 ojro na początek
  • 32
@Janusz_z_Rivii Jest w DE kilka agencji, które są naprawdę dobre i płacą takie pieniądze na spokojnie, jedną z nich jest właśnie ta wspomniana w poście


mogę prosić o listę tych agencji? Myślę o Niemczech na przyszły rok.
@Janusz_z_Rivii: @Janusz_z_Rivii: chłopie nie wiesz co mówisz. Właśnie kończę zmianę w pracy przez mg solutions. Jest okej, ale musisz trafić na fajne ogłoszenie najlepiej około 12 brutto i tylko 100e za mieszkanie. 3 tygodnie temu pracując przez inną agencję(MrJob szczerze polecam) dostawałem ponad 10 euro netto w jakieś fabryce smrodu gdzie nawet się nie wysilałem. Agencja ogarnęła mam małe "mieszkanka" obok Hamburga płacąc 900 euro na osobę. My z dziewczyną
przez agencje zarabia się zwykle o wiele więcej niż bezpośrednio


@Gate4u: XDDDDDDD ty udajesz czy taki naiwny się urodziłeś? Typie na byle magazynie płace dla Niemców i innych bezpośrednio zaczynaja się od 1500€ netto. Nie wiem kto cię tak oszukał XDDD naucz się może niemieckiego minimum komunikatywnie to zmądrzejesz i przestaniesz pisać bzdury do potęgi.
@Janusz_z_Rivii: Pracuję ludźmi, którzy przeszli na bezpośrednią umowę i oni rzeczywiście zarabiają 1500, z tego muszą jeszcze opłacić mieszkanie. Ja zarabiam około 300 euro więcej i płace agencji 100 euro za mieszkanie. To są fakty, dostaję wypłatę i widzę ile zarabiam, rozmawiam z ludźmi którzy pracują bezpośrednio, i wiem ile zarabiają. Ty pewnie mówisz o jakichś #!$%@? agencjach typu Otto czy podobne, które rzeczywiście gówno ludziom płacą i potem płaczą na
@Gate4u: Dostajesz 1800€ na reke przy czym bezpośredni pracownicy firmy dla której pracujesz dostają 1500€? Gdzie tu logika i po co firma miałaby agencji płacić tak dużo?

Na produkcjach 1800 NETTO przez agencje? Gdzie? XD
@Janusz_z_Rivii: nie dziwi mnie twoja reakcja bo sam byłem zaskoczony, ale prawdopodobnie chodzi o to, że pracownika tymczasowego można szybko się pozbyć w przeciwieństwie do zatrudnionego na normalną niemiecką umowę. Na przykład jestem w tej robocie 3 tygodnie i jest to mój ostatni dzień bo jest przestój w automotive, I zwalniają wszystkich z agencji. Oczywiście ci, którzy mieli umowy z firmą zostają. Ja po prostu miałem pecha, ale niektórzy przez agencję