Wpis z mikrobloga

zdecydowanie bardziej wolę auto po dziadku, gdzie po prostu przypalone sprzęgło sobie wymienię


@ZlodziejBilonownic:
plus mnóstwo grzybopatentów itd
poniekąd masz z tym rację

po młodym gniewnym co dawał w #!$%@?ę na zimnym, latał bokiem po rondzie i co światła kręcił do odciny.

trochę przesadziłeś
i TROCHĘ zależy od rodzaju auta, prawda? bo w tym momencie zrównałeś E46 po dziadku z Seicento po młodziku który dostał auto w spadku bo mamie/dziadku/cioci
@patryczaki: mój kabinowy, gdy dziadek oddał mi swoją (naszą?) octavię 1.9 tdi hb 2000 w grudniu 2017 wyglądał identycznie XDDD
Wymieniłem i goście w warsztacie aż mi pokazali na własne oczy, bo powiedzieli wprost - jeden i ten sam filtr od co najmniej kilku lat jeździł.

Więc jak słysze, że jakiś emeryt DBA o auto, to mnie pusty śmiech ogarnia. Ja octavię dopieszczam w małych partiach czwarty już rok, a w
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@patryczaki: moje od spodu nie zgniło, bo było zabezpieczone. Ale już błotniki od wewnątrz schrupało, bo dziadek nie miał pojęcia, że się to czyści. Śruby tak samo. Zderzaki też pochytane rdzą, spód i elementy eksploatacyjne - wszystko schrupione, część odratowałem, część zmieniłem, część zabezpieczona i czeka. Każdy się w głowę puka, że ja wydaje hajs, ale auto mimo 21 lat śmiga aż miło, dalej ciągnie 170 na A4, pali 5.1/100 km,