Wpis z mikrobloga

a potem sobie pomyśl, że taki typ i jego ekipa przekonali większość Polaków do głosowania na nich.


@raven_raven: przekonali większość idącą na wybory*

Frekwencja w wyborach 2020 to było 68% i to był rekord
  • Odpowiedz
  • 0
Ktoś kto żyję z kotem, wstydzi się go własny stary i potrafi wyjść z chaty w 2 różnych pantoflach.
  • Odpowiedz
@PanMaglev: ja #!$%@?ę co tydzień widzę przynajmniej jednego Janusza, który tak pakuje chleb (w sklepach, gdzie w ogóle jeszcze można kupić "luzem" chleb) a wykopki kolejny raz się srają akurat o taką pierdołę.

Tak, to zajebiście flejtuchowate, ale takich ludzi jest pełno.
  • Odpowiedz
k na oko widzę chleb, ziemniaki i 2 kg cukru - czyli zakupy z których nic cię nie zrobi. Im bardziej patrzysz w koszyk tym bardziej odrywa się od rzeczywistości xD


@poprostumort: #!$%@?ąc od tego, że foto to jakaś polityczna ustawka: rozumiem, że jest jakiś obowiązek, by w koszyku mieć pełny zestaw produktów na obiad? To nie można już codziennie iść po chleb, przy okazji skończył się w domu cukier
  • Odpowiedz
@PanMaglev: Wielki człowiek nie robi sam zakupów, chyba ze trzeba psryknąć sobie zdjęcie...
Ten gość nie wychodzi nigdzie sam, nie ma dzieci, prawa jazdy ludzi na których mu zależy. Ma tylko kota i on rządzi tym krajem.

Teraz zastanówmy się co on może wiedzieć o życiu?
  • Odpowiedz
@miken1200 Właśnie dlatego że to polityczna ustawka, ten koszyk rzuca się w oczy. #!$%@?, cały sztab pewnie siedział i przygotowywał jak to rozegrać - i to jest najlepsze co wymyślili. Zrobienie zakupów które wygląda tak prawdziwie jak paradokument w TVN.
  • Odpowiedz
Zrobienie zakupów które wygląda tak prawdziwie jak paradokument w TVN.


@poprostumort: No właśnie nie. Normalne, małe zakupy na szybko, tego, co się skończyło albo zapomniało kupić na "dużych zakupach". To tylko tobie się wydaje, że to jakiś dziwny koszyk.

Mój ostatni zakup w Lidlu to był jeden kurczak i paczka rodzynek Jumbo. Kurczak, bo resztę rzeczy na obiad mieliśmy, a rodzynki bo zauważyłem, że się kończą, a dzieciak dorzuca je
  • Odpowiedz
Normalne, małe zakupy na szybko, tego, co się skończyło albo zapomniało kupić na "dużych zakupach".


@miken1200: Stary, to co jest normalne w sytuacji prywatnej gdzie dokupujesz 3 pierdoły bo Ci akurat wyszły, nie będzie normalne w sytuacji w której robisz zakupy przed kamerami w ramach politycznego show.
  • Odpowiedz