Wpis z mikrobloga

Hej,
Jakie białko na siłowni polecacie? Chodzi mi o rodzaj białka. Mam skóre ze skłonnością do trądziku i nie chciałbym żeby od białka mnie wysypało na mordzie xD.
Myślałem o wołowym, ale słyszałem że #!$%@? smakuje i jest tam ten mięsny posmak.

Moim drugim typem ( i wydaje się ze faworytem) jest na te chwile białko jajeczne. Ktoś brał i ma jakieś przemyslenia?

#silownia #tradzik #cera #niebieskiepaski #bialko
  • 7
  • Odpowiedz
@Luucky: jak masz sklonnosci do trądzika od bialka, to chyba bialko bez laktozy moze Ci pomoc. Kfd takie sprzedaje z tego co sie orientuje. Popatrz, bo nie orientuje sie nawet, ale chyba sa nawet jakies twarozki w sklepach bez laktozy tez i wychodzi duzo taniej jak kupno bialka w proszku. Do tego skyr + banan dla smaku i węgli, no i masz koktajl z 80g bialka.
  • Odpowiedz
@Luucky: No to kup wołowe lub jajeczne gówno, myśle że nawet większa szansa na gulę. xD

Głównym powodem większej szansy na nieczystość twarzy jest wzrost igf który białko (nie odżywka białkowa) powoduje, także czego nie kupisz, czego nie zjesz, tak czy siak jest na to szansa przy tych około 2g białka na kg masy ciała.
  • Odpowiedz
@Lewusx: Mi cos dermatolog mowila ze jak w odzywkach bialkowych jest np kazeina to bardzo zle to dziala na twarz, ale nie znam sie i nwm ktore odzywki mleczne to zawieraja a ktore nie.
  • Odpowiedz