Wpis z mikrobloga

@bastek66: No czyli co Konfie zostało? Batożenie gejów, walka z segregacją szczepionkową (ale taka aby nie wygrać, bo jakby wygrali to by nie było o czym potem szczekać) i wstrzymywanie się od głosu? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Może zrobią apkę( ͡° ͜ʖ ͡°)


@bastek66: Nie zrobią, bo brzydzą się nowoczesnością i woleliby się wrócić do wieków ciemnych, więc nowatorskie rozwiązania im nie grożą, jedynie cofanie się w czasie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Poza tym aby eksperymentować i przecierać szlak to trzeba jeszcze mieć odwagę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Khaine: Tak się brzydzą nowoczesnością że codziennie pojawiają się na jakiś rozmowach w mediach i youtube poprzez kamerki internetowe i wszyscy mają komórki.( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Tak się brzydzą nowoczesnością że codziennie pojawiają się na jakiś rozmowach w mediach i youtube poprzez kamerki internetowe i wszyscy mają komórki.( ͡° ͜ʖ ͡°)


@bastek66: Fiu fiu, no to grubo xD Bardzo nowatorskie, nikt wcześniej tego nigdy nie próbował xD
  • Odpowiedz
Co już porzuciłeś swojego płaczącego idola?


@bastek66: Śmieszy mnie już ta zdarta płyta. Jak tylko zaczyna dupsko piec to do niego uciekacie aby uspokoić rozedrgane kompleksy.

Jak to jest jedyny argument merytoryczny jaki macie przeciwko Hołowni i jedyne kryterium jakim oceniacie polityków, to faktycznie, nie dla was jest przeznaczona jakakolwiek merytoryka - szczekanie, populizm i napinanie się przed lustrem to jest właśnie ten poziom dla was odpowiedni xD Wczoraj się
  • Odpowiedz
Nikt już nie daje #!$%@? o pompownie.


@bastek66: O waszych idoli nie daje #!$%@? nikt odkąd istnieją, macie niższe sondaże od Hołowni nawet w jego największym dołku - mimo że chłop przyszedł kompletnie znikąd i bez subwencji oraz struktur już był w stanie więcej treści oraz nowości do polityki wprowadzić niż wasza śmieszna partyjka od początku istnienia przez kilka lat XD A słupki nie wzrosły wam od kiedy istnieje Konfederacja
  • Odpowiedz
@Khaine: Wiem wiem, konfa plankton i dlatego neuropki tak zaciekle z nią walczą (inb4, nie oskarżam cię o bycie neuropejsem). Kotłownia to tylko figurant, szefem partii jest Kobosko i to on wszystkim steruje. Powrót Tuska to wszystko pokrzyżował i na 75% w parlamentarnych wystartują razem, pewnie z litości dadzą pompowni jedynkę w mieście wojewódzkim.

więcej treści oraz nowości do polityki wprowadzić niż wasza śmieszna partyjka od początku istnienia przez kilka
  • Odpowiedz
Czyli co dokładnie?


@bastek66: Programy z analizami jakie Konfie się nawet w mokrych snach nie śniły, bo Konfa operuje na chłopskim rozumie a nie na analizach. W sumie żadna inna partia nie ma takich obszernych analiz, bo to już są tysiące stron a oni jeszcze mają daleko do końca. To jest prawdziwe ugrupowanie które zajmuje się merytoryką, Konfa tylko macha rączkami i dużo krzyczy że są merytoryczni licząc że im ktoś w to uwierzy jak z odpowiednim przekonaniem na twarzy będą o tym mówić - a merytoryczny w całej partii jest tylko i wyłącznie Mentzen, jedyny człowiek o którym można powiedzieć że faktycznie jest jakimś ekspertem i że w tematach którymi się zajmuje podpiera się wiedzą ekspercką a nie chłopskim rozumem (i przez to widać często jak się bije z myślami co powiedzieć aby nie rozbroić programu Konfederacji xD).

Hołownia jest pierwszym politykiem który mówił do swoich wyborców codziennie (póki miał czas) do kawy robiąc im streszczenia z bieżącej polityki. Robił też regularne LiveChaty w każdy piątek - pomysł spodobał się aż Tuskowi, bo przecież niedawno zrobił swojego LiveChata i z tego co pamiętam też chyba zadeklarował że będzie cykliczne ( ͡°
  • Odpowiedz
@Khaine: I co wynikło z tych analiz?
Ozjasz robi livechata co czwartek od bardzo dawna
Konfa robiła całe wakacje spotkania z wyborcami i jeszcze robią Piwo Mentzenem/Dziamborem. Ozjasz planuje robić Wino z Korwinem.
Konfa też się utrzymuje ze sprzedaży merchandisingu.
Chciałbym zobaczyć jakieś zdjęcia ile ludzi przychodzi na ich spotkania i happeningi. Patrzyłem na filmik z najbliższego mi miasta i kamera była tylko na podest z którego przemawiali.
Nie jestem
  • Odpowiedz
Nie jestem demokratą by mnie taka pierdółka interesowała


@bastek66: Jak skończysz mentalnie mniej więcej 17 lat to wyrośniesz z monarchizmu czy na jakim tam jesteś etapie rozwoju XD
  • Odpowiedz
@saakaszi:

To lista znalezisk o finansach, ekonomii, gospodarce, które przez ostatnie 7 dni wyszły spod tagu #konfederacja. Cała reszta zakreślona na czarno jest o uchodźcach i antyszczepionkowym szuraniu.


Fundamentalne dla gospodarki, co pokazują choćby raporty OECD, są m.in. poszanowanie własności prywatnej i wolnego wyboru, równość szans, praworządność, dostęp do usług publicznych (np. szpitala), prawo do sądu, stabilność legislacji, przewidywalność decyzji politycznych, możliwość zaplanowania swojego biznesu, inflacja pod
  • Odpowiedz