Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 23
#mojwykop #mojpowrut #f1 #kubica

2 lata i 10 miesięcy temu założyłem konto na tym portalu. Wcześniej wiedziałem o istnieniu tego portalu lecz używałem go tylko do sprawdzenia kodów na pyszne i pizzaportal. Wiele for tematycznych upadło a przyczyną tego była ekspansja grupek na fb. Podobała mi się koncepcja anonimowości jak na forach internetowych - pod nickiem a nie imieniem i nazwiskiem jak na fb.

Konto tak naprawdę założyłem dla tagu F1, który już wcześniej śledziłem. Był to okres tzw "przed powrutowy". Wtedy tag był podzielony mniej więcej 50 na 50 - powrutowcy i antypowrutowcy.
Ja osobiście dołączyłem do zakonu powrutowcow żyjąc w nadziei, że Robert wróci.
Różnica zdań na tagu była czasami spora i dochodziło do ostrych tarć. Pojawiały się nawet deklaracje, że jeśli Robert wróci to usuwają konta, w tym bordo - byli pewni siebie.
Powrutcontent, bracia Głowaccy, cała ta otoczka to coś co pokochałem. Z dnia na dzień sinusoida - raz powrut wchodził mocno a raz zwątpienie, brak wiary.
Jednak to się wydarzyło - Robert wrócił.

Dziś w innych okolicznościach zobaczymy Roberta w wyścigu F1 - życzę mu i wam aby to nie był jego ostatni raz.
W dniu dzisiejszym chciałbym podziękować całej społeczności tagu F1 za możliwość uczestnictwa, przeżywania powrotu razem z wami. Było tu wszystko - rzetelne informacje, humor, shitposty a przede wszystkim ludzie.

Dla mnie tag #f1 to najlepszy tag na wykop a może i najlepsze miejsce w internecie.
  • 2