Wpis z mikrobloga

Jeśli myślicie, że przypadek Kelly, która najpierw spotykała się z Daniilem, a teraz z Maxem jest co najmniej dziwny to powiem Wam, że było kilka podobnych w Formule.

1. Mało kto wie, ale zanim mama Kelly, Sylvia Tamsma poznała Nelsona, spotykała się z włoskim kierowcą Lotusa Elio de Angelisem, który zginął w wypadku na Paul Ricard w 1986 roku. Cóż, co w rodzinie to nie zginie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

2. Mama Micka, a żona Michaela - Corinna Betsch, zanim poznała 7 krotnego Mistrza Świata, we wczesnych latach 90tych była w związku z wicemistrzem świata 1997 roku Heinzem-Haraldem Frentzenem

3. W tym przykładzie bohaterem znowu jest Max, który w czasach F3 i późnego kartingu spotykał się z siostrą aktualnego Mistrza Świata Formuły Eeeeee Nycka de Vriesa, Seychelle. Potem dziewczyna była partnerką George'a Russella, kiedy ten jeździł w F2 i potem w Williamsie (zerwali krótko po debiucie gekona w F1)

4. Caterina Masetti Zannini, która od 2018 do 2020 roku spotykała się z Pierrem Gaslym, aktualnie jest w związku z kierowcą rezerwowym Alfy Romeo Racing Orlen i nie jest to Robert Kubica ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jeśli znacie jeszcze jakieś przykłady, które mogłam pominąć to piszcie w komentarzach ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#f1 #pudelekf1
L.....n - Jeśli myślicie, że przypadek Kelly, która najpierw spotykała się z Daniilem...

źródło: comment_16307951480ENtRXITUfxo2UH3edwC51.jpg

Pobierz
  • 16
@Lethorin: Ładnie przedstawione, z riserczem i w ogóle, powinno być więcej plusów. Do cholery, czy tylko ja mam wrażenie, że Max jest trochę pier!@#$ty? Uważam, że obecnie jest najlepszym kierowcą f1, ale wydaje mi się, że za tymi pociesznymi oczkami skrywa się potwór z chorymi ambicjami, zwyczajnie czuje rządzę zniszczenia(focus na win, nawet w kwestii pyknięcia byłej dziewczyny oponenta) ¯\_(ツ)_/¯
wydaje mi się, że za tymi pociesznymi oczkami skrywa się potwór z chorymi ambicjami, zwyczajnie czuje rządzę zniszczenia(focus na win, nawet w kwestii pyknięcia byłej dziewczyny oponenta)


@ygev: Nie sądzę. Daniila już nie ma w F1, nigdy nie przyjaźnił się z Maxem, a z Kelly rozstał się w 2019 r. czyli na długo zanim ona zaczęła się spotykać się z Maxem. Uważam że to nie jest chęć zniszczenia kogoś. Po prostu
@Lethorin: A myślisz, że trzeba by ją zmuszać?( ͡° ͜ʖ ͡°) Pewnie masz rację, chociaż ja osobiście unikałbym kobiet związanych w przeszłości z ludźmi z mojej branży. Oczywiście nie ma w tym nic złego, ale umówmy się - na tym poziomie nie narzekasz na mały wybór kandydatek, a takie koneksje tworzą niepotrzebne pytania i aluzje, chyba że stawiamy na strzał kupidyna, wtedy zamykamy oczka na resztę