Wpis z mikrobloga

Koksy czy dobrym planem jest 4x siłka w tygodniu i ćwiczenie z każdym treningiem innej partii, i robienie 3x serii po 15 powtórzeń i zawsze ta ostatnia na maksymalnym już do zrobienia ciężaze np 1 serie robię 15 kg druga 17.5 a trzecia 20kg do max i np 10 ćwiczeń tej samej partii? Do tego robię za każdym razem 10min cardio z interwałami przed i po treningu siłowym, gdzieś trafiłem na taki trening ala fight club I se ćwiczę, do tego dieta z 2000kcal i do zrzucenia sporo tłuszczu mam bo body fat około 25%
Nie wiem czy się nie przetrenowuje poradzicie coś xd generalnie chce zredukować i zostawić sobie przynajmniej tyle mięśni ile się da. Do tego jestem na keto.
#silownia
  • 3
@Skowyrnie: Sens jest tylko dla tego że coś ze sobą chcesz zrobić i nie siedzisz na dupie czekając na cud i płacząc.

Ale dużo większy sens będzie jak ogarniesz sobie plan treningowy który będzie angażował każdą partie co najmniej 2x w tygodniu, z wykorzystaniem w większości wolnych ciężarów i ruchów wielostawowych. Interwał przed treningiem wyjeb, po w sumie też, jak chcesz interwał to w dzień wolny, chociaż i tak bardziej zalecałbym