Wpis z mikrobloga

@Ushguli: oprócz markusa i jarvfjallet w tej cenie nie ma nic ciekawego, akurat widze w Ikei braki, ja bym poczekał zamiast kupować coś co za pół roku będziesz musiał wyrzucić
może zobacz na allegro czy tam są
@Ushguli: ja ostatnio zamówiłem z mebluj dom to krzesło: https://meblujdom.pl/fotel-obrotowy-ergonic-unique-id8895.html
Z kodem dla Mireczków ON1ON wychodzi około 850 zł. Trochę więcej niż budżet, ale myślę, że warto. Ma regulację odcinka lędźwiowego + możliwość pochylania. Całą konstrukcja przynajmniej po krótkim użytkowaniu wydaje się porządna. Nie pasuje mi tylko zagłówek, ale to chyba przez to, że jestem trochę pokrzywiony. Muszę do niego dokupić jakąś poduszkę.

A, no i przyszło kurierem na drugi dzień
@Ushguli: kupiłem pół roku temu Nordhold Skadi Plus za 650 więc nieco powyżej budżetu i jestem bardzo zadowolony jak na tę cenę. Nie oszukuję się, że to nie jest chińszczyna ale przez pół roku nic się z nim złego nie zadziało, a ma wszystko to czego oczekiwałem od fotela biurowego czyli:
- odchylane oparcie, można zmieniać siłę oporu
- regulowane podłokietniki - zarówno wysokość jak i masz 3 stopniową regulację w