Wpis z mikrobloga

Nie wiem skad hejt na #laptopy do #gry. Moim zdaniem, mi jako czlowiekowi prowadzacemu dosyc "wielomiejscowy" tryb zycia to najlepsze co moglo sie przytrafic. Wydalem na sprzet niecale 4k, gierki chodza na suwakach 3/5, 4/5 w zajebistej plynnosci, matryca dobra wiec moge sobue ogladac filmy. Moge go brac do kawiarnii, na taras, do babci na #!$%@? Wielkim, gdziekolwiek kurde chce. Jak wyjezdzam 100km od domu pakuje go w torbe i ez. #!$%@? jest w pyte, panie boze dziekuje za laptopy gamingowe
#komputery #heheszki ale tez #takaprawda
  • 31
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@pawelkoszalin2: mam 10-letni laptop gamingowy i nadal działa super i nic takiego się nie wydarzyło. Wiadomo, że już od dawna w nic nowego nie pogram, ale luty nadal całe.
@Kyappu: jak sie zyje mobilnie to najlepsze co mozna miec ( ͡° ͜ʖ ͡°) ale jak sie dupy z domu za czesto nie rusza, to blaszak lepszy. Kiedys przez wlasnie mobilnosc przez rok glownie ogrywalem lapka pomimo posiadania wielokrotnie szybszego blaszaka w domu. Zwyczajnie nie bylo kiedy i jak go uzywac. A lapek wtedy jakies proste gry ogarnial bez problemu.