Wpis z mikrobloga

Pomocy z zatokami, od 2 miesięcy ponad mam co chwile ostre zapalenie albo przewlekłe zatok. Dostałem w ciagu poł roku 5-6 antybiotyków w tym 1 na zęba.
Biore brochovaksom i nie ma ciula, poza zatokami boli mnie jedna strona zębów. Jak odtykam nos wszystko spływa po gardle do żołądka i mam problemy zoladkowe i wizyty w toalecie. Oczy sine cały blady, nasometin i otrivin zatoki i wciaz to samo. Jak to doleczyć? Zaznaczam że górne zęby jedna miała torbiel zostały wyleczone. Co robić? Bo nie da się żyć #zatoki #laryngologia #choroba
Jak biore antybiotyk jest dobrze, potem 10-20 dni i znowu męka. Na prześwietleniu zatok brak torbieli w zatokach. Może tomografia wymaz? :/
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@kulukaj: Chodz po roznych laryngologach moze ktorys cos wymysli. W miedzyczasie steryd donosowy sobie zalatw, illsc antybiotykow mnie troche przeraza.
  • Odpowiedz
@fiir: No ja już mam dość totalnie, dodatkowo jeszcze problemy i duzo zębów leczonych kanałowo u góry, ponadto ząb miał torbiel zaleczoną górny. Problem wraca jak bumerang niszczac juz psychike bo 3 miesiac
  • Odpowiedz