Wpis z mikrobloga

odnośnie tego komentarza to mam dziwne przeczucie że niezły by był kabaret. Ciekaw jestem co by powiedział ten mechanik. Jak by się ustosunkował do tego wszystkiego.

Z filmów jarka można wywnioskować że:
-nie umie stwierdzić skąd jest wyciek w samochodzie i zmusza klienta do mycia podwozia
-potem uszczelnia nie to co trzeba
-żeby umówić się na wymianę rozrządu klient musi ciągle wydzwaniać do niego i się przypominać
-ma oddzwonić - nie oddzwania
-klient jest zmuszony osobiście pofatygować się do warsztatu. Dopiero wtedy mechanik umawia konkretny termin, kłamiąc że 2 miesiące czekał na części
-nie potrafi pomóc swojemu klientowi w odkręceniu korka wlewu oleju, olewa temat mówiąc że zrobi to przy wymianie rozrządu. Klient jest zmuszony dolewać oleju wyciągając bagnet. W innym wypadku może dojść do zatarcia silnika.

#kononowicz #mexicano #patostreamy
Pobierz
źródło: comment_1630670714uv7I0VhgZtJXkfixGCoLJU.jpg
  • 2
@gagarin_kosmonauta: Ja pierdykam, to musi być naprawdę P O T Ę Ż N A atrakcja ta wizyta u mechanika. xD
Ugaduję się z mechanikiem, kiedy mam podjechać, podjeżdżam, zostawiam auto i kluczyki, mówię gościowi, jakie mankamenty napotykam, że parę rzeczy łącznie z rozrządem należałoby wymienić, później mechanik robi przegląd na podstawie "zeznań". W idealnym scenariuszu później do mnie dzwoni, mówiąc, co tam wybadał, co jest ewentualnie do zrobienia, ile kosztują części