Wpis z mikrobloga

  • 23
Mam nadzieję że o 15:30 przyjdzie mi przelew na konto z giełdy, bo od wczoraj nic nie jadłem i musiałem sprzedać akcje z 46% stratą żeby mieć na życie #przegryw #gielda
  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Android
  • 1
@Narmol wypłaciłem wszystko

44k zł ze stratą 36k zł ale na koncie miałem -22,5k zł tak więc na konto dostanę 21,5k zł i od razu idę wszystko wypłacić zanim znowu mi jakiś komornik nie siądzie na koncie
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@NijuGMD to są moje ostatnie pieniądze na życie, bo nie pracuję nie mam zamiaru, a w przyszłym roku jak się skończą pieniądze to magik tak jak planuje, mam nadzieję że tym razem nie z----e tego jak przy ostatniej próbie xD
  • Odpowiedz
@Nwojtek: myślałem, że to ja robię c-----e pomysły ("c--j, k---a, KUPUJ DYWIDENDÓWKI W MARCU 2020 ROKU!"), ale to mireczku przebiło.

Z tym, że nie magikuj. Nie ma wymiaru animu ani innego nieba z aniołkami, jest tylko ciemność. Zaten hajs spokojnie ogarniesz trzy miesiące roku życia na ułożenie sobie w głowie i emigrację jakieś ładne miejsce, gdzie mozna po prostu robić jakiś job bez ambicji i wypalic lolka.
  • Odpowiedz
punkt bez odwrotu już dawno został przekroczony


@Nwojtek: Punkt bez odwrotu to nie koniec, to początek.

Na niczym już człowiekowi nie zależy, na wszystko ma w------e - może więc wybrać dowolną opcję, np. studiowania jakiegoś wynalazku po czterdziestce, ruchanie Tajek lub wyjazd na magazyn do Meksyku. Skoro jest tak źle, że magik wydaje się rozsądny to znaczy, że ani piwnica, ani "bliscy" nie wchodzą w rachubę.

Za 20k mozna jeszcze
  • Odpowiedz