Wpis z mikrobloga

Jakie #pad polecacie do #pc ?

Wymagania:
- Nie super drogie
- Łączenie bezprzewodowe/bluetooth (mam łącze 5gh w PC, więc raczej jakiś wtyczek w USB)
- Chcę kupić dwa pady, dla siebie i dla Różowej ( ͡° ͜ʖ ͡°)

W tej chwili rzuciły mi się w oko pady Logitech, opinie mają dobre, ale nie siada mi barwa ¯\_(ツ)_/¯ wolałbym coś ciemniejszego, jak nie, to kupię te.

#pcmasterrace #komputery
Cedrik - Jakie #pad polecacie do #pc ? 

Wymagania: 
- Nie super drogie 
- Łączen...

źródło: comment_1630578293581PmamRhE6AAfSn5XtcOF.jpg

Pobierz
  • 124
@Radkovv nie przeszkadza. 4 eneloopy plus ładowarka i masz prąd nonstop. A jeden komplet eneloop ów styka na jakieś 30h grania. Ja osobiście jak grałem po parę godzin dziennie to baterie zmieniałem raz na 1,5 tygodnia.
@Cedrik: tylko xbox one, co prawda zdrożały, ale są tak super, że mam drugi :) - żeby grać ze znajomym/dziewczyną. Dużo grałem na obu i nic się nie popsuło - polecam dokupić "kolorowe zaciski" na kontrolery żeby pady rozróżniać.
Też chce kupić, wole układ od Pleyaka, tylko, że do PC jakieś gówniane emulatory zapewne trzeba? Od Xboxa z racji ze Microsoft wpinam i ma działać nie?
@Cedrik: Mam dokładnie tego pada z obrazka. Nigdy nie było problemów, całkiem wygodny. Baterie wystarczają na bardzo długo, 600h w MHW, 100h w Sekiro, jeszcze kilka rogue-likow i baterie dalej trzymaja. Nie wiem jak to zrobili. Ogólnie polecam
@Cedrik: nie powiem nic odkrywczego bo to samo co inni

Kupuj pada od Xboxa z odbiornikiem i nie #!$%@? się w nic innego

Jako dzieciak kupiłem sobie pada od trackera chyba proton shot się nazywał. Dało się go używać itd ale z ubiegiem czasu było coraz gorzej aż często trzeba było się posiłkować x360ce żeby pad wgl działał w grze

Dwa lata temu kupiłem w końcu pada od X one X